Už jste jistě slyšeli slovo feromony. Jsou to přírodní chemické látky, které vysílají podvědomé signály k opačnému pohlaví a spouštějí silné sexuální odezvy. Potní žlázy v naší kůži, především v podpaží, pod ušima, v okolí prsních bradavek a pohlavních orgánů, v reakci na emocionální stav vylučují vůni těla s feromony.

Jednou z velice důležitých věcí, které si žena všimne již v prvních okamžicích setkání je to, jak její protějšek „voní“. Ženy nesnáší upocené a nevalně vonící muže. Naproti tomu vhodně zvolená pánská vůně podtrhuje ženskou touhu. Ovšem tak je tomu i v případě, že jim jejich partner „voní“ sám o sobě.

A jak „vůni“ žen vnímají muži? Příroda zařídila, že ženy jim voní nejvíc v době ovulace. Je to dost podobné, jako ve zvířecí říši. Studie prokázaly, že u samců na tvorbu testosteronu mají vliv pachové signály samice a to zejména v době ovulace. V tuto dobu její tělo vylučuje feromony, díky kterým je přitažlivější a vyvolává v samci touhu. Přesto, že jsme součástí přírody, jsme uzpůsobeni trochu jinak, než ostatní tvorové, kteří mají pohlavní styk jen za účelem plození potomků.

Přečtěte si:   Rozchod s grácií

Jaká vůně žen se tedy mužům líbí a přitahuje je? Většina mužů nemá ráda pronikavé a silné parfémy, ale upřednostní ženu umytou obyčejným mýdlem. Vnímají tak lépe její přirozenou vůni. Jsou však i tací, pro které je žena „nejvoňavější“ až po delší době od návštěvy koupelny, třeba až za několik hodin. Muži moc „nemusí“ ženy až přehnaně dbající o svou intimní hygienu, která smyje hned v zárodku veškeré projevy jejího vzrušeného těla. Na druhou stranu však až na vzácné výjimky nemají zájem o ženu-šmudlu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *