Vůně ženy

Už jste jistě slyšeli slovo feromony. Jsou to přírodní chemické látky, které vysílají podvědomé signály k opačnému pohlaví a spouštějí silné sexuální odezvy. Potní žlázy v naší kůži, především v podpaží, pod ušima, v okolí prsních bradavek a pohlavních orgánů, v reakci na emocionální stav vylučují vůni těla s feromony.

Jednou z velice důležitých věcí, které si žena všimne již v prvních okamžicích setkání je to, jak její protějšek „voní“. Ženy nesnáší upocené a nevalně vonící muže. Naproti tomu vhodně zvolená pánská vůně podtrhuje ženskou touhu. Ovšem tak je tomu i v případě, že jim jejich partner „voní“ sám o sobě.

A jak „vůni“ žen vnímají muži? Příroda zařídila, že ženy jim voní nejvíc v době ovulace. Je to dost podobné, jako ve zvířecí říši. Studie prokázaly, že u samců na tvorbu testosteronu mají vliv pachové signály samice a to zejména v době ovulace. V tuto dobu její tělo vylučuje feromony, díky kterým je přitažlivější a vyvolává v samci touhu. Přesto, že jsme součástí přírody, jsme uzpůsobeni trochu jinak, než ostatní tvorové, kteří mají pohlavní styk jen za účelem plození potomků.

Jaká vůně žen se tedy mužům líbí a přitahuje je? Většina mužů nemá ráda pronikavé a silné parfémy, ale upřednostní ženu umytou obyčejným mýdlem. Vnímají tak lépe její přirozenou vůni. Jsou však i tací, pro které je žena „nejvoňavější“ až po delší době od návštěvy koupelny, třeba až za několik hodin. Muži moc „nemusí“ ženy až přehnaně dbající o svou intimní hygienu, která smyje hned v zárodku veškeré projevy jejího vzrušeného těla. Na druhou stranu však až na vzácné výjimky nemají zájem o ženu-šmudlu.

 • Pro tento článek si můžete zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup
  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!

  Cena za umístění reklamy pod tento článek je 80 CZK. Tato se zobrazí okamžitě po zaplacení přes platební bránu PAYPAL (tlačítko níže) a zůstane zde na trvalo. Počet reklam pod tímto článekm je omezen na tři. Přečtěte si prosím pravidla a doplňující informace.
Powered by pes502

Zanechejte odpověď

Copyright © 2012 Kvalitní.cz ·