Možná se vám často zdá o tom, jak jste se konečně přestěhovali do Prahy a užíváte si život v moderním bytě, ze kterého to máte kousek do centra i do přírody. Sníte o tom, že se každý den budete kochat krásou vašeho bydlení a nemuset se téměř o nic starat. A víte, že ke splnění snu není daleko? Seznamte se s novým projektem a přeměňte ho v realitu!

Z výzvy je unikátní dílo

Nové byty vznikly v rámci Rezidence Hadovitá. Jméno dostala podle unikátní podoby. Jedná se totiž hned o tři bytové domy, které se terénem klikatí jako had. Tento jedinečný koncept byl zvolen proto, že bylo třeba budovy zasadit do svažitého terénu na Michelské stráni na Praze 4. Jednalo se totiž o jeden z posledních pozemků, kde bylo možné v populární Praze 4 postavit nové byty, které budou odpovídat všem současným nárokům na moderní bydlení. Projekt je dílem architektů z Arx Studia a nutno říci, že se vydařil na výbornou.

Přečtěte si:   Nábytek, který roste

Provedení se prospěch rezidentů

Nové byty v Rezidenci Hadovitá jsou navrženy tak, aby si rezidenti užívali moderní, klidné a funkční bydlení. Byty jsou světlé, mají balkony nebo lodžie a ty přízemní dokonce předzahrádky. Aby si každý mohl snadno byt přizpůsobit vlastním představám, zvolili architekti minimalistický design. V bytech budou bílé dveře, kvalitní 3vrstvá podlaha s dekorem dubu a koupelna v neutrálních tónech. I lokalita je sama o sobě velkou výhodou nového bydlení v Praze 4 Michli. Je zde klid a bezpečno a jen kousek je to do centra i do přírody. V blízkosti jsou navíc sportoviště, školy, školy, restaurace i obchody.

Čas hraje roli

Pokud vás některý z bytů zaujme, je třeba rychle jednat. Prodej běží a zájem je značný. Jestliže budete k financování koupě využívat hypotéku, přečtěte si důležité informace o stavu na hypotečním trhu. Pomohou vám správně se rozhodnout. Článek je zde.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *