Útulné prostředí, do kterého se budete rádi vracet? Samozřejmě, mít vlastní nemovitost je dnes hojně skloňované téma. Je to životní investice, jíž mohou jednoho dne převzít děti. Nebudou se muset zatěžovat hypotékou, ale přijdou rovnou k vlastnickému bydlení bez větších nákladů a zadlužování. Není právě tohle skvělý start?

Nemovitosti i přes možné dílčí výkyvy neustále rostou na ceně, jsou uchovatelem hodnoty a v příští generaci budou výrazně dražší než dnes. K investicím právě do nich je proto správný čas téměř vždy. V dlouhodobém horizontu se totiž nadmíru vyplácí!

Občanská vybavenost je opravdu na jedničku

Děti mají školu doslova za dveřmi a stejně tak i sportoviště nebo zázemí pro volný čas jsou velmi blízko. Pokud se chcete bavit nebo nakupovat, nemusíte kvůli tomu jezdit na druhý konec našeho hlavního města. Byty k prodeji na Praze 10 jsou stále k mání, je však nutno dodat, že nabídka se už povážlivě tenčí. Je tak posledních několik příležitostí k výběru, takže rozhodnutí by mělo padnout co možná nejdříve.

Přečtěte si:   Obrazy na plátně jsou hitem letošních Vánoc

V docházkové vzdálenosti je i zastávka autobusu, s nímž jste na zastávce metra prakticky za několik málo minut. Cestování, ať už za prací, poznáním nebo zábavou, tak ve finále vůbec nic nebrání! A když zůstanete v desáté z pražských čtvrtí, tipů na výlet je pořád víc než dost.

Malešický les a několik dětských hřišť

Pokud jde o parky a zeleň, je zde na prvním místě. Navštívit můžete Malešický les, nabízí se i velký park Židovské pece a mohli bychom ještě dále pokračovat. Nechybí dětská hřiště a také zázemí pro domácí mazlíčky, takže rodinám jistě nebude v blízkém okolí nového bydlení nic chybět. Pokud máte zájem o bližší informace, stačí jediné. Kontaktovat realitního makléře a přímo se zeptat na vše, co považujete za podstatné k dalšímu rozhodování.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *