Že je doma ještě nemáte? Tak to je zásadní chyba. Tihle pomocníci totiž dokáží zastat i opravdu těžké práce. Přichytí cokoliv a kamkoliv – a to za všech okolností opravdu spolehlivě. Dovolte jim zazářit i v těch nejneočekávanějších situacích – popusťte uzdu své kreativitě, nic víc k tomu není třeba.

Stahovačky, vázačky… i pod těmito názvy je můžete v obchodech najít. K mání jsou stahovací pásky kovové i plastové, a to v nejrůznějších průměrech i barevných provedeních. Vhodného pomocníka tak najdete jak pro rychlou opravu, tak i pro náročný úkol.

Zaveďte ve své domácnosti šikovný kabel management

Nenapadá vás, o co by mohlo jít? Ale nejrůznější kabely a prodlužky, povalující se napříč místnostmi, jistě znáte velmi dobře. A přitom je tak snadné dostat všechny ty smyčky a překážející metry pod kontrolu – stačí si vzít k ruce právě vázací pásky.

Snadno s nimi upevníte k sobě jednotlivé svazky kabelů nebo je dokonce přichytíte ke stěně či rámu – přesně podle vašich potřeb a přání. A zvolíte-li navíc i pásky odpovídající barvy, získáte řešení takřka neviditelné, které nijak nenaruší estetiku vaší domácnosti.

Náš tip: můžete však na to jít i zcela naopak. Za pomoci jednotlivých barev jednoduše odlište kabely, které patří k sobě. Žlutá bude slušet třeba svazku, vedoucího od domácí kina, červená zase označí veškerá zařízení z akvária na nočním stolku. Žádný kabel tak už nikdy nebudete muset hledat.

Přečtěte si:   Hypotéky zdražují a prý bude hůř. Měli byste jít do nového bydlení právě teď?

Skvělý pomocník i pro domácí kutily

Kovová stahovací páska bývá často vidět i jinde, než jen na kabeláži. Její doménou jsou zejména odpadní či nízkotlaké hadice –a to vzduchové i vodní. Pomůže vám zafixovat třeba odpadní rouru u digestoře nebo hadici od pračky. Nehodí se pouze na místa s vysokým tlakem vody, sem budete muset použít zcela jiné prostředky.

Šikovný tip na cesty

Doporučujeme si také nějaké plastové či kovové stahovací pásky uložit do pohotovostního setu v autě či třeba přímo do peněženky. Budete je tak mít kdykoliv po ruce. A co si s nimi počít?

  • Jednoduše přichytí kabely v autě k rámu nebo je uspořádají do šikovných svazků.
  • Nahradí rozbitý zámek na kufru či na kole.
  • Stáhnou k sobě třeba svazky dekorativních větví či bylinek, nasbíraných na procházce v přírodě.
  • Zajistí batoh ve chvíli, kdy se vám rozbije zip apod.

Možností je zkrátka hodně, takže jestliže s sebou tyto pomocníky ještě na výlety nenosíte, určitě to napravte. Nebudete litovat. A s sebou je vezměte i na zahradu nebo chatu či chalupu. Tady si stahovací pásky poradí s tvarováním stromků, vyvazováním rostlin, stahováním sušených či čerstvých kytic apod.

A kde je pořídit? Vyzkoušejte specialisty v e-shopu Tme.eu. Těšit se můžete na široký výběr, nízké ceny a rychlé dodání – do 72 hodin za vámi veškerý skladový sortiment dorazí kamkoliv po celé ČR. Stačí si jen vybrat.

Zajímavé články na Kvalitní CeZet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *