Že je doma ještě nemáte? Tak to je zásadní chyba. Tihle pomocníci totiž dokáží zastat i opravdu těžké práce. Přichytí cokoliv a kamkoliv – a to za všech okolností opravdu spolehlivě. Dovolte jim zazářit i v těch nejneočekávanějších situacích – popusťte uzdu své kreativitě, nic víc k tomu není třeba.

Stahovačky, vázačky… i pod těmito názvy je můžete v obchodech najít. K mání jsou stahovací pásky kovové i plastové, a to v nejrůznějších průměrech i barevných provedeních. Vhodného pomocníka tak najdete jak pro rychlou opravu, tak i pro náročný úkol.

Zaveďte ve své domácnosti šikovný kabel management

Nenapadá vás, o co by mohlo jít? Ale nejrůznější kabely a prodlužky, povalující se napříč místnostmi, jistě znáte velmi dobře. A přitom je tak snadné dostat všechny ty smyčky a překážející metry pod kontrolu – stačí si vzít k ruce právě vázací pásky.

Snadno s nimi upevníte k sobě jednotlivé svazky kabelů nebo je dokonce přichytíte ke stěně či rámu – přesně podle vašich potřeb a přání. A zvolíte-li navíc i pásky odpovídající barvy, získáte řešení takřka neviditelné, které nijak nenaruší estetiku vaší domácnosti.

Náš tip: můžete však na to jít i zcela naopak. Za pomoci jednotlivých barev jednoduše odlište kabely, které patří k sobě. Žlutá bude slušet třeba svazku, vedoucího od domácí kina, červená zase označí veškerá zařízení z akvária na nočním stolku. Žádný kabel tak už nikdy nebudete muset hledat.

Přečtěte si:   Vybíráme stavební firmu pro rekonstrukci bytu

Skvělý pomocník i pro domácí kutily

Kovová stahovací páska bývá často vidět i jinde, než jen na kabeláži. Její doménou jsou zejména odpadní či nízkotlaké hadice –a to vzduchové i vodní. Pomůže vám zafixovat třeba odpadní rouru u digestoře nebo hadici od pračky. Nehodí se pouze na místa s vysokým tlakem vody, sem budete muset použít zcela jiné prostředky.

Šikovný tip na cesty

Doporučujeme si také nějaké plastové či kovové stahovací pásky uložit do pohotovostního setu v autě či třeba přímo do peněženky. Budete je tak mít kdykoliv po ruce. A co si s nimi počít?

  • Jednoduše přichytí kabely v autě k rámu nebo je uspořádají do šikovných svazků.
  • Nahradí rozbitý zámek na kufru či na kole.
  • Stáhnou k sobě třeba svazky dekorativních větví či bylinek, nasbíraných na procházce v přírodě.
  • Zajistí batoh ve chvíli, kdy se vám rozbije zip apod.

Možností je zkrátka hodně, takže jestliže s sebou tyto pomocníky ještě na výlety nenosíte, určitě to napravte. Nebudete litovat. A s sebou je vezměte i na zahradu nebo chatu či chalupu. Tady si stahovací pásky poradí s tvarováním stromků, vyvazováním rostlin, stahováním sušených či čerstvých kytic apod.

A kde je pořídit? Vyzkoušejte specialisty v e-shopu Tme.eu. Těšit se můžete na široký výběr, nízké ceny a rychlé dodání – do 72 hodin za vámi veškerý skladový sortiment dorazí kamkoliv po celé ČR. Stačí si jen vybrat.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *