Cleaning Supplies Vacuum Broom  - AnnaliseArt / Pixabay

Jste unaveni z věčného souboje s prachem u vás doma? Vaše vlastní vysavače na to nestačí, ale nechcete utrácet horentní sumy za drahou čistící techniku. Pokud je to váš případ, máme pro váš možnost řešení, které si můžete upravit podle svých potřeb.

Mokré čištění na začátek

Nejdříve je třeba říct, že naše vysavače čistí metodou mokrého čištění, která je mnohem účinnější, než princip, na kterém pracuje běžná domácí technika. Jde totiž o vstřikování čistícího média přímo do látky koberce nebo čalouněného nábytku.

Tento roztok je vzápětí vycucnut do sběrných nádob, ale mezitím na sebe nabalí to, k čemu se běžné vysavače prostě nemají šanci dostat. K tomuto procesu používáme velice šetrnou, ale zároveň účinnou práškovou chemii Kärcher, která se pravidelně umisťuje na vrcholcích žebříčků chemie v tomto oboru.

Kde půjčit vysavače pro vysávání na mokro?

No a právě tyto mokré vysavače jsou vám k dispozici v půjčovně čističů koberců Praha, která disponuje dostatečným počtem strojů, aby vyšlo i na vás. Proto se na nás rozhodně neváhejte obrátit v momentě, kdy potřebujete svému prostoru udělat pořádnou čistící generálku. Nic nedostane prach, mastnotu a další usazenou špínu odkudkoli tak dobře, jako čističe na mokré bázi z půjčovny čističů koberců Praha.

Přečtěte si:   Čištění koberců na Praze východ

Kvalitně na mokro vyčištění koberce nebo čalounění se navíc dobře udržují, protože špíně zase bude trvat nějaký čas dostat se pod povrch věcí. A na tom povrchu jste bez problémů schopni ji odstranit i vy bez naší asistence. Pro jakékoliv dotazy je k dispozici zákaznická podpora, kterou půjčovna čističů koberců Praha zřídila.

Vacuum Cleaner Vacuuming Cleaning - Daw8ID / Pixabay
Půjčovna čističů koberců Praha
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *