Přemýšlíte o renovaci kuchyně? Pak vás jistě zajímají aktuální módní trendy. Přece jenom netoužíte po kuchyni, která by byla zanedlouho nemoderní a za kterou byste se museli stydět. Jste fanoušky spíše moderního provedení kuchyňské desky, zároveň otevření novým technologiím, které za poslední roky našly v kuchyních své místo. Abyste nesáhli po něčem nestylovém, poradíme vám, kolem čeho se svět kuchyní nyní točí.

Dřevo a zemité tóny

Obecně se do interiérů přidávají zemité tóny. Důvodem toho je touha navracet se k přírodě, která se v člověku evokuje kvůli (respektive díky) ekologickému myšlení. Místo bílých skříněk je dobré sáhnout po těch dřevěných, stejně tak v případě pracovní desky volíme materiály, které pochází z obnovitelného zdroje. Podobně je tomu i v případě výběru ideálních úchytek.

Do popředí se kromě dřeva dostává také beton nebo mramor. Mluvíme o těžších a dražších alternativách, z nichž můžete mít vyrobený kuchyňský kout, ale vypadají naprosto fantasticky!

Přečtěte si:   Investice do aktuálně oblíbeného zlata se opravdu vyplatí

Ostrůvek uprostřed kuchyně

Co stojí za zmínku je ostrůvek, který najdete uprostřed moderních kuchyní. Pakliže toužíte po moderním zpracování kuchyňského koutu, neměl by ani u vás chybět. Nemusí být obrovský, stačí, aby byl menší a byly kolem něj usazené židličky. Možná si říkáte, že je nebudete potřebovat nebo že je nebudete využívat, ale opak se stane nakonec pravdou.

To ostatně potvrzují všichni ti, kdo už jeden takový ostrůvek s židlemi v kuchyni mají. Věřte tomu nebo ne, jedná se skutečně o praktický a funkční prvek, na který nakonec nedáte dopustit.

Hluboké dřezy a vysoké vodovodní baterie

A nesmíme zapomenout na dřezy a baterie, protože i zde se mnoho od minulého roku trochu změnilo. Místo tradičních nerezových normálně hlubokých dřezů se upřednostňují hluboké alternativy, ke kterým se přidávají vysoké vodovodní baterie, jež jsou ideálně zahnutého charakteru. Tato dvojice slibuje opravdu pohodlné a rychlé umývání nádobí bez zbytečného přetékání vody.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *