TanteTati / Pixabay

Předokenní rolety zajišťují vyšší komfort bydlení. Hodnotné designové provedení přesně vyrobené na míru vašich oken, dodají exteriéru punc luxusu a nový estetický výraz. Nelze opomenout funkční vlastnosti, jako je úspora energetických nákladů a světelná pohoda.

Venkovní rolety si můžete nechat zabudovat do podomítkového, oblého nebo zkoseného boxu podle velikosti a charakteru fasády domu. Výhodou je možnost instalovat rolety dodatečně, což umožňuje vlastní výběr materiálu, barev, nátěru – laku či fólií. A pokud se časem změní barva fasády či proběhnou větší stavební úpravy domu, venkovní rolety se dají jednoduše vyměnit bez vysokých nákladů. Atraktivita tohoto stínicího prvku se zvyšuje i v případě plánování budoucích úprav nemovitosti.

Další výhodou je jednoduchá montáž, nejsou nutné žádné stavební úpravy, což potěší vaší peněženku. Pokud si pořizujete venkovní rolety a nemáte na oknech ještě síťku proti hmyzu, doporučujeme celkový systém o ochrannou síťku doplnit. Instalace stínicí techniky je možná nejen u novostaveb, ale i u starších bytových objektů a domů.

Akční nabídka společnosti 3MONT CONSTRUCTION! – 50% z ceny montáže

Máte venkovní rolety ve svém hledáčku? V těchto dnech se vám vyplatí zavítat na portál 3 Mont.cz, kde právě probíhá velká slevová akce. Pokud si objednáte venkovní rolety, získáte 50% slevu na montáž. Dokonce si můžete vybrat způsob ovládaní rolet – ruční s automatickou brzdou, pomocí vypínače, nově rádiově prostřednictvím dálkového ovládače.

Přečtěte si:   Pojištění odpovědnosti je velmi aktuální otázkou pro každého

Proč venkovní rolety zažívají boom?

Ochrana proti chladu

  • Stažené rolety vytvářejí tepelnou izolaci díky vrstvě vzduchu mezi okny a roletami.

Lepší ochrana objektu

  • Venkovními roletami zvýšíte stupeň ochrany svého majetku, vyšší zabezpečení domácnosti.

Ochrana soukromí

  • Předokenní rolety vás chrání před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích.

Ochrana proti hluku

  • Účinná ochrana proti hluku a škodlivým povětrnostním vlivům.
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *