Léto už je v plném proudu. Stihli jste si pořídit zahradní nábytek ještě před sezónou, nebo každý večer nosíte iteriérové židličky a stůl z domu na zahradu, abyste mohli posedět venku s přáteli? Máme pro Vás TIP. Víme, kde seženete kvalitní zahradní nábytek za rozumné ceny po celý rok, a to i uprostřed hlavní letní sezóny.

Internetový obchod Danesi-shop.cz vznikl jako splnění životního snu sourozenců Hájkových již před dvěma lety. Tehdy začínal s prodejem zahradních potřeb a zahradního náčiní. Bylo jen otázkou času než tento sortiment doplní také zahradní nábytek a zahradní grily. Vždyť po práci na zahradě si zasloužíme dávku odpočinku v její náruči.

Jak vybrat zahradní nábytek, aby vydržel roky a přitom byl za rozumnou cenu?

Zahradní nábytek si dnes můžete pořídit z celé řady tradičních i moderních materiálů. Každý materiál má své přednosti, své výhody i nevýhody. Zahradní nábytek z dřevěného masivu je odolný a působí tak nějak opravdově přírodním dojmem. Vyznačuje se však také obvykle vyšší pořizovací cenou a bývá těžký při manipulaci.

K oblíbeným přírodním materiálům, které se používají pro výrobu zahradního nábytku, patří také bambus a ratan. Právě ratanový nábytek patří v dnešní době ke špičce. Né každý si však může luxusní nábytek z pravého ratanu dovolit. Právě proto přicházejí ke slovu moderní technologie. Co takhle umělý ratan? Má skvělé vlastnosti, dobře se udržuje, vypadá jako skutečný, má dlouhou životnost a nižší pořizovací cenu.

Přečtěte si:   Patrové postele promění pokoj v dobrodružné hřiště

Hledáte-li zahradní nábytek opravdu za pár korun, třeba na chatu – naším tipem je plastový zahradní nábytek. Z odolného plastu si můžete pořídit zahradní lehátka, stoly, židle i lavice. A pozor, za skvělou cenu si můžete pořídit celý zahradní komplet.

Zahradní houpačky od 199 Kč závěsné a samostatně stojící od 2299 Kč!

Velmi oblíbeným kouskem zahradního nábytku jsou bezesporu zahradní houpačky. Taková zahradní houpačka je skvělým místem odpočinku pro malé i velké. Nu přiznejte si to… příjemné večerní posezení se sklenkou vína a knihou nebo nenápadný šlofík po obědě? 🙂 Kdo by to neměl rád. Zahradní houpačka je na to přímo ideální. Řeč je samozřejmě o houpačkách pro 2-3 v podobě lavice, na kterých se můžete hezky natáhnout.

Zahradní nábytek na Danesi-shop.cz můžete pořídit za výjimečně nízké ceny.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *