Coffee Coffee Beans Drink Cup  - indraprojects / Pixabay

Péče o kávovar zvýší chuť i kvalitu kávy, prodlouží jeho životnost a ušetří vám finanční výdaje při následných opravách. Nezapomínejte na pravidelné servisy.

Dopřejte si svůj lahodný šálek kávy. Kdykoliv.

Milujete vůni čerstvě připravené kávy? Vychutnejte si svůj šálek kdykoliv si chcete udělat chvilku pro sebe. Lahodná chuť kávy však nezávisí pouze na vybraném typu kávy. Vůni i chuť významně ovlivňuje její příprava. Pokud máte doma kvalitní kávovar, o luxusní kávu máte postaráno takřka kdykoliv, ale pouze za okolností, že o svůj kávovar řádně pečujete.

Dopřejte svému kávovaru pravidelnou péči

Servis kávovarů DeLonghi se neobejde bez pravidelné údržby. Tu je možné provést doma, a to za pokynů stanovených výrobcem. Podle typu kávovaru se automaticky rozsvítí kontrolky ukazatele výměny filtru, čištění zařízení a sběrných nádob či odvápnění. Pro odvápnění doporučujeme používat výhradně kvalitní odvápňovače, které Vám doporučí naši specialisté.

Přečtěte si:   Základní požadavky bezpečnosti práce ve skladech

Důležitý je odborný servis

Aby kávovar fungoval tak, jak má, a Vaše káva měla stále tu skvělou chuť, na kterou jste zvyklí, pak doporučujeme provádět pravidelné servisy. Naši specialisté se zaměřují na servis kávovarů DeLonghi Plzeň. Provádíme pravidelnou údržbu i čištění, a to přímo na pobočce ve Zbůchu u Plzně.

Jak provádíme servis kávovarů

Zavolejte si naše specialisty a domluvte si termín vyzvednutí Vašeho kávovaru naším technikem. Po Plzni a v okolí provádíme svoz zdarma, po celé ČR pak za asistence kurýrní služby. Váš kávovar podrobíme diagnostice a následně připravíme cenovou kalkulaci pro opravu kávovaru. Po odsouhlasení se pustíme do oprav. Při pravidelných servisech se většinou provádí výměna těsnění, vyčištění a komplexní servis kávovaru. Při opravě pak záleží na individuálním stavu kávovaru.

Pokud se kávovar již nevyplatí opravovat, můžete si u nás vybrat zánovní i repasované automaty. Chuť připravené kávy si můžete vyzkoušet sami při výběru kávovaru přímo u nás na pobočce.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *