Licht H%C%BCtte Stimmung Natur  - dweickel / Pixabay

Možná také jako spousta dalších lidí přemýšlíte, co darovat svým nejbližším pod stromeček. Díky současné situaci s pandemií Covid 19 a zavřeným obchodům je vybírání vhodných dárků zase o něco těžší. Jedním z tipů na vhodný vánoční dárek jsou i obrazy na plátně z vašich fotografií, které jsou stále oblíbenější.

Jak proměnit fotografii v obraz na plátně

Jistě máte spoustu fotografií, které zachycují něco, co by obdarovaného potěšilo. Mohou to být obrázky vnoučat pro babičku a dědečka, či rodinné foto zachycující šťastné chvíle, které jste spolu strávili. Stačí jen vybrat krásnou fotografii a oslovit některé z grafických studií, které se výrobě foto obrazů na plátně věnují. Při výběru fotky dbejte na co nejlepší kompozici a na to, aby měla co nejlepší rozlišení a byla dostatečně zaostřená.

Kdo mi vyrobí obraz z fotografie?

Jedním z nejlepších grafických studií, jejichž specializací jsou obrazy na plátně, je Printscreen.cz, kde vám poskytnou vždy něco navíc. K výrobě fotografií používají nejmodernější tiskárny Cannon, které vytisknou obraz pomocí až 12 barevných inkoustů. Obraz na plátně díky tomu vypadá mnohem lépe, než běžný tisk fotografie na papíře. Poté co fotku odešlete, upraví ji ve studiu pomocí moderních grafických programů, tak, aby výsledný obraz vypadal co nejlépe. Plátno je poté umístěno do kvalitního, ručně vyráběného rámu ze dřeva, který zajistí optimální napnutí plátna. Rám je v rozích opatřen speciálními napínacími vzpěrami, díky kterým je plátno možné později dopnout, pokud by v důsledku povětrnostních vlivů došlo k jeho povolení.

Přečtěte si:   Měření vlhkosti zdiva

Obraz na plátně je ideálním dárkem

Dejte letos svým nejbližším dárek, který je opravdu potěší. Pokud sháníte dárek, který by byl originální, osobní a zároveň krásný, je foto obraz na plátně ideální volbou.

Licht H%C%BCtte Stimmung Natur  - dweickel / Pixabay
dweickel / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *