Nepodceňujte kvalitu fotek, mohou zvýšit zisk z pronájmu až o 40 %!

Nepodceňujte kvalitu fotek, mohou zvýšit zisk z pronájmu až o 40 %!

Nepodceňujte kvalitu fotek, mohou zvýšit zisk z pronájmu až o 40 %!

Když se pozorně podíváte na nabídky ubytování na Airbnb, jistě si téměř ihned všimnete, že se od sebe výrazně liší. Překvapivě nemáme na mysli cenou, ale kvalitou fotografií. Zatímco některé inzeráty budí dojem, jako kdyby pronajímatel držel smartphone poprvé v ruce, jiné vypadají jako vystřižené z titulní strany magazínu o bydlení. Podle oficiálních statistik přitom úroveň fotogalerie zásadně ovlivňuje příjem z pronájmu. Profesionálně vyhlížející fotky ho mohou zvýšit až o 40 %. Nemůže být pochyb, že se v tomto případě vyplatí využít služeb fotografa.

Jak docílit perfektních fotek?

Odborníci na správu bytu v Praze ze společnosti Let Me Inn upozorňují, že fotografování apartmánu určeného k pronájmu je tak trochu věda. Než se do toho pustíte, prostor důkladně ukliďte a odstraňte všechny věci, které na snímcích nemají co dělat. A pozor – podstatné je, aby byl interiér ve stejném stavu i ve chvíli, kdy ubytujete hosty. Nezapomeňte ustlat, vyzdobte místnosti vkusnými dekoracemi a pusťte dovnitř sluníčko.

Jak docílit perfektních fotek?

Jak docílit perfektních fotek?

Ideální fotografie apartmánu budí skvělý dojem, ale neměla by klamat. Pokud hosty nalákáte na něco, co jim nakonec nedopřejete, s chutí vám udělí negativní hodnocení – a právě to může výrazně ohrozit váš budoucí zisk z pronájmu.

Pokud si s úpravou interiéru před focením nevíte rady, pozvěte si k sobě domů specialistu na home staging. Postará se o to, aby byt vypadal jako klícka.

Případně byt rovnou svěřte do správy odborníků a o nic víc se nestarejte. Cena za správu Airbnb je nízká a následné zvýšení zisku náklady bez problémů pokryje.

Svěřte byt rovnou do správy odborníků

Svěřte byt rovnou do správy odborníků

Specialisté z marketingového oddělení Airbnb vliv fotografií na příjmy hostitelů bedlivě sledují. Výpočty ukázaly mnohé: kromě toho, že inzeráty opatřené profesionálními fotografiemi zvyšují zisk až o 40 %, vyvolávají o 24 % více reakcí než texty. Díky kvalitním fotografiím si mohou hostitelé účtovat o 26 % více, aniž by zvýšením ceny odradili hosty.

Zda fotky svého apartmánu necháte tak, jak jsou, nebo se obrátíte na profi fotografa, je na vás. Spoustu dalších tipů najdete v tomto článku na blogu Let Me Inn.

 • Pro tento článek si můžete zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup
  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!

  Cena za umístění reklamy pod tento článek je 80 CZK. Tato se zobrazí okamžitě po zaplacení přes platební bránu PAYPAL (tlačítko níže) a zůstane zde na trvalo. Počet reklam pod tímto článekm je omezen na tři. Přečtěte si prosím pravidla a doplňující informace.
Powered by pes502

Zanechejte odpověď

Copyright © 2019 Kvalitní.cz ·