Indoors Living Room Furnitures  - Liqs / Pixabay

Krásná, a přitom přizpůsobivá podlaha je řešením pokládky podlahové krytiny tam, kde jsou rozdílné podklady a rozdílné budou i následné nároky na samotnou podlahu. Vinylové podlahy Conceptline nabízejí hned tři varianty, se kterými můžete sjednotit podlahy v celém interiéru.

Podlahy Conceptline představují moderní vinylové podlahy, které jsou navrženy tak, aby splňovaly vysoké nároky současných domácností. Použít je můžete také v oblasti komerčních interiérů a ve veřejné sféře. Stačí vybrat ten správný druh. Ucelenou nabídku naleznete u společnosti Plancher, která se specializuje na prodej a pokládku vinylových podlah.

Vinylová podlaha třikrát jinak

Nabídka vinylových podlah Conceptline je opravdu široká. Aby se podlahy dokonale přizpůsobily vašemu interiéru, máte možnost vybrat si ze tří druhů.

Lepené vinylové podlahy Conceptline

Jedná se o vinylovou podlahu v dílcích, která se celoplošně přilepuje k podkladu. Třída zátěže těchto podlah je 23/31, jsou tedy vhodné do rušných domácností nebo kancelářských prostor s nižší zátěží. Díky dokonalé voděodolnosti se nemusíte bát pokládky ani v koupelně nebo v kuchyni, kde se na podlahu občas něco vylije. Lepené vinylové podlahy Conceptline jsou velmi tenké – jejich celková tloušťka je pouhých 2,50 mm a nášlapná vrstva má 0,55 mm. Lepená podlaha je ideální pro pokládku podlahového topení, protože díky malé tloušťce výborně propouští teplo. Pokládku je lepší přenechat těm, co už s podobným typem podlah mají zkušenosti.

Plovoucí vinylové podlahy Conceptline

U plovoucích vinylových podlah Conceptline můžete očekávat kvalitní zámkové spoje, díky kterým je pokládka jednoduchá a rychlá. Zvládnete ji i sami. Podlahy disponují třídou zátěže 23/31 a využití mají podobně jako lepené vinylové podlahy Conceptline. Rozdílná je ale tloušťka podlahy. Vinylové dílce opatřené zámkovým spojem jsou silné 4,00 mm a nášlapná vrstva tvoří 0,3 mm. V kombinaci s akustickou podložkou dokáže plovoucí podlaha Conceptline tlumit kročejový hluk až o 18 dB.

Podlahy Conceptline s HDF deskou

Posledním typem jsou podlahy Conceptline HDF, které mají integrovanou HDF korkovou desku, takže pod podlahu není nutné umisťovat další podložky. Díky této desce je podlaha velmi pevná a tlumí hluk až o 14 dB. Podlaha je tvořena díly, které se pokládají plovoucím způsobem, stejně jako zámková vinylová podlaha bez desky. Podlaha má tloušťku 8,50 mm s nášlapnou vrstvou 0,3 mm a disponuje zátěžovou třídou 23/31.

Proč zvolit právě podlahy Conceptline

Pokud přemýšlíte, jestli jsou podlahy Conceptline správnou volbou, jistě vás přesvědčí výčet jejich vlastností.

Lepené i vinylové plovoucí podlahy Conceptline představují ekologickou krytinu nezatěžující životní prostředí. Všechny typy podlah Conceptline jsou 100% recyklovatelné, a proto je jejich pokládka velmi vhodná pro novostavby s nízkoenergetickým či pasivním provozem. Své místo mají ale i ve všech ostatních typech budov.

Povrch podlah je odolný vůči oděru i poškrábání, je antistatický a antibakteriální. Vinylové podlahy jsou všeobecně příjemné na dotek, měkké na došlap, hřejivé a dobře tlumí hluk. Díky protiskluzovému povrchu jsou i velmi bezpečné.

S jejich úklidem si nemusíte dělat těžkou hlavu. Prach se na povrchu neusazuje, takže není těžké drobné nečistoty vysát a podlahu setřít vlhkým mopem.

Dalším velkým plusem jsou dekory, které podlahy Conceptline nabízejí. Zvolit můžete dekor dřeva, dlažby, přírodního kamene nebo betonu. Výhodou je, že stejné dekory se opakují u lepených i plovoucích podlah a některé najdete i u podlah s HDF deskou, takže není problém sjednotit vzhled podlahy v celém interiéru i v případě, že jsou zde různé podklady vyžadující různé typy podlahy.

Závěrem můžeme říct, že vinylové podlahy Conceptline nabízejí vše, co moderní domácnosti i komerční prostory vyžadují. Nemusíte se rozhodovat, zda uděláte ústupek a zvolíte lepenou nebo naopak plovoucí pokládku – můžete mít jednoduše obojí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *