Room Hotel Comfortable Bed Pillow

Pohodlný spánek vám není zapovězen ani v případě, že si ho dodnes dopřáváte třeba na posteli po prababičce. Existují totiž i matrace, které se „poperou“ jak s moderním lamelovým, tak i dříve používaným pevným podkladem.

Nemusíte tak investovat do nového nábytku, od kvalitního odpočinku vás dělí mnohem menší finanční zásah. Stačí, když se vaším favoritem stane osvědčená pružinová matrace – ovšem v moderním pojetí.

Vrzající pružiny? Už dávno ne

Začne vám běhat mráz po zádech, když zaslechnete slovo „pružina“? Pak jste ještě určitě nenarazili na moderní taštičkové matrace. Jejich jádro sice tvoří množství výše zmíněného zkrouceného kovu (např. u modelů z e-shopu Matrace-Matex.cz najdete v každém kousku 380 pružin), ten je však zapracován zcela inovativně.

Každá jednotlivá pružina má totiž svůj vlastní obal alias „taštičku“ z netkané textilie. Na pružnosti jí to nijak neubírá, navíc však získáte skvělou prodyšnost a odolnost. Takové matrace nevržou ani po mnoha letech používání. Nabídnou vám rovněž skvělé ortopedické vlastnosti, a to bez ohledu na použitý podklad. Pružiny jsou v tomto ohledu zkrátka univerzální.

Když ještě nechcete kupovat novou matraci

Máte aktuálně hluboko do kapsy nebo byste si rádi dopřáli plnohodnotný spánkový komfort i na sezónně používaných postelích třeba na chatě či chalupě? Vsaďte na šikovně řešené vrchní matrace. Stačí je položit na starou matraci (nesmí být masivně proleželá) a užívat si nově nabytého komfortu.

Odměnou vám budou lepší polehové vlastnosti, perfektní anatomické parametry a samozřejmě i ochrana matrace před znečištěním a poškozením. Snadno se tak postaráte o maximální hygienu ve svém lůžku, případně ji zajistíte v dětském pokoji nebo u starých osob. A kde je zakoupit? Pod označením přistýlky je najdete třeba v e-shopu Matrace-Matex.cz, a to v několika provedeních. Nenechte se omezovat a vsaďte na kvalitu.

Baby Newborn Infant Child
Potřebujete novou matraci? Víme, která se přizpůsobí vaší posteli
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *