Bike Park Cyclist Bicycles Cycling

Leží před vámi vaše první cyklistická dovolená a vy si nejste jistí, jak přepravit všechny své bicykly bezpečně do zamýšlené destinace? Nosiče kol jsou jasnou volbou. Mnohdy je však obtížné vybrat z mnoha nabízených variant tu správnou…

Nemusí jít jen o nástavec na střechu. Na ní se mnohdy nachází střešní box, takže další zatížení už není možné. Navíc je ve hře i problematičtější instalace, odření rámu vašeho automobilu a rovněž i rychle postupující koroze. Zvážit je tedy třeba modely určené na páté dveře, případně na tažné zařízení.

Když chcete maximální komfort

Velmi oblíbenou volbou moderních cyklovýletníků jsou nosiče kol na tažné zařízení. Nepředstavujte si je jako žádná kolosální monstra. Velmi snadno se montují, a navíc jsou vždy v dokonale přístupné výšce. A pokud si trochu připlatíte za lepší model, snadno ho i s připevněnými koly sklopíte, a bez potíží se tak dostanete do kufru pro jakoukoli bagáž.

Nosiče kol za páté dveře nelze zatížit vždy

Pokud se vám do výše zmíněné investice nechce, nezbývá než využít páté dveře od vašeho vozu. Před nákupem se však informujte, zda právě ten váš použití tohoto typu nosiče umožňuje. A počítejte také s tím, že se do zavazadlového prostoru nedostanete, dokud všechna kola neodstraníte.

Švédská kvalita i v ČR

A kde vybírat on-line? E-shop Filsonstore.cz nabízí jen to nejlepší, co je na našem trhu k mání. Mimo jiné i švédskou značku Thule, která se na vybavení pro aktivní rodiny a outdoorové nadšence přímo zaměřuje. K mání rozhodně nejsou jen nosiče, ale prakticky jakékoliv nezbytné vybavení pro sportovní život.

Jde o značku s tradicí – vždyť první výrobky opustily stěny jejích továren už v roce 1942. Bezpečí, jednoduchost a stylovost – to jsou hesla, jenž promítá do své filozofie i hotových výrobků. Přesvědčte se tom sami na Filsonstore.cz, kde najdete bohatý výběr výrobků Thule i mnoha jiných značek.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *