Tipy na ubytování pod Lysou horou
Tipy na ubytování pod Lysou horou

Dovolené jsou většinou záležitostí letních horkých měsíců, ale odpočinek nejvíce nepotřebujeme v létě, nýbrž v zimě, a to konkrétně před vánočními svátky. Toto předvánoční období je totiž tak hektické a tak vysilující, že se nám odpočinek naprosto hodí. Proto si místo víkendu, během kterého bychom létali po obchodních domech, raději zajeďme někam za odpočinkem. Nakupování dárků se sice nemá nechávat na poslední chvilku, ale taky se na druhou stranu nemá nic „hrotit“. Pokud nevíte, kde dosáhnete toho požadovaného odpočinku, zajeďte si například do Beskyd.

Víte o místě, které vám dopřeje více klidu než příroda? Asi ne, právě proto jsou Beskydy tou nejlepší volbou. Nejen, že je zde mnoho wellness center, ale taky je tu mnoho atraktivních míst, které můžete navštívit. Můžete si vyjít na Lysou horu, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Po zvládnutém výšlapu se odměňte ve zdejším pivovárku a pak zavítejte do peřin v krásném hotelu či penzionu.

Jestli vám však jediný problém dělá to, že nevíte, kde se ubytovat, tak i s tím vám pomůžeme. Přinášíme vám tipy na ubytování, které leží přímo pod Lysou horou.

Přečtěte si:   Nedobytný Hazmburk

Ubytování pro náročné i méně náročné

V Beskydech přímo pod Lysou horou leží rekreační centrum Sepetná. Toto centrum plné ubytování je vhodné jak pro náročné návštěvníky, tak i pro ty, kterým je doslova jedno, kde se vyspí, jenom aby měli střechu nad hlavou. Toto rozsáhlé centrum nabízí pohodlí horského hotelu Sepetná, ale taky můžete využít služby penzionu. Pokud upřednostňujete soukromí, zavítejte do zdejších bungalovů nebo do chaty Měsíček, která taky spadá pod toto velké rekreační centrum.

Co centrum nabízí?

Kromě ubytování zde můžete využít skvělou kuchyni, která vám přinese skutečně skvělé kulinářské zážitky a požitky. Jestli vám náhodou nebude přát počasí, můžete si zde půjčit kola či koloběžky, zajít si do zdejšího wellness nebo si můžete zaplavat v bazénu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *