Toužíte po té pravé romantice, ale už dávno se necítíte na ubytování pod stanem? Nechce se vám jezdit za exotikou, ale přesto byste si i v našich luzích a hájích rádi našli jedinečné místo pro svou ideální celoroční relaxaci?

Opečte si špekáčky klidně pod širým nebem, ovšem s pohodlným zázemím v podobě komfortně zařízených čtyřlůžkových chatek v areálu Elite u Máchova jezera. Není to jen tak ledajaké ubytování Máchovo jezero. Nabídne vám víc – zejména spoustu relaxačního i sportovního vyžití.

Relax za rozumnou cenu

Plavba parníkem, minigolf, trampolíny a hřiště pro děti, volejbal, loďky, šlapadla… Co říkáte? Vybrali byste si? A k tomu samozřejmě osvěžující koupání a možnost jen tak se povalovat na pláži, když budete chtít.

Že máte raději aktivní odpočinek? Pak vyrazte prozkoumat krásy v okolí Máchova jezera a vybavenou chatku si nechte pouze jako komfortní a útulné zázemí, do kterého se po celodenním treku rádi vrátíte. Čekat tu na vás bude i chutná večeře, pokud si zaplatíte plnou penzi nebo polopenzi a samozřejmě i několik ohnišť na opékání buřtů a s možností zapůjčení grilu.

Odpočiňte si ve stínu borovic a naberte sílu na další rok

Máchovo jezero ubytovaní v kempu Elite vám nabídne komfortní podmínky pro libovolně dlouhou dovolenou. Na dosah toho máte opravdu hodně – hrad Housku, libereckou zoologickou zahradu nebo moderně vybavený aquapark Babylon. A prakticky každý víkend se tu v létě pořádá nějaký festival či jiná kulturní akce. S rezervací chatky se proto vyplatí neváhat, protože ty nejlepší termíny bývají rychle obsazené.

Chatová osada Elite je vaší jistotou pro velkou rodinou dovolenou i společné trávení volného času s bandou přátel. Nezáleží, jak odlišné preference ve vaší partě máte, tady se najde něco opravdu pro každého – od plnohodnotné relaxace až po skutečně sportovní výlet se vším všudy.

Dovolená se vším všudy? Zkuste Máchovo jezero
Dovolená se vším všudy? Zkuste Máchovo jezero
Další články na Kvalitni.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *