Dovolená ve Vysokých Tatrách je stále více atraktivní
Dovolená ve Vysokých Tatrách je stále více atraktivní
Dovolená ve Vysokých Tatrách je stále více atraktivní

Dovolené jsou tu od toho, abychom si odpočinuli a abychom si pročistili svou věčně plnou hlavu. Mnozí lidé cestují do zahraničí, kde se vyhřejí na plážích u neustále šumícího moře, jiní však přišli na to, že daleko lepší je zamířit do přírody. Příroda je přece jen mnohem tišší, klidnější a bez turistů. Pokud vás omrzela Česká republika a přírodní oblasti, které se v ní nachází, zamiřte na Slovensko, konkrétně do Vysokých Tater, což je nejvyšší pohoří nejen na Slovensku, ale také v Polsku.

Dovolená ve Vysokých Tatrách se stává stále více atraktivní. Nemůžeme se tomu divit, vždyť Vysoké Tatry jsou plné krásných výběžků a vrcholů, které, když zdoláte, vám nabídnou nezapomenutelný výhled na slovenskou přírodu. Navíc v každém ročním období a za každého počasí jsou Vysoké Tatry jiné, jinak kouzelné a jinak nezapomenutelné.

O Vysokých Tatrách se na internetu dočtete mnoho. Například věděli jste, že pro svou nevelkou rozlohu bývají Vysoké Tatry označovány za nejmenší velehory Evropy, ba i celého světa?

Vysoké Tatry jako dobře dostupné pohoří

Stejně tak se na internetu dočtete o tom, že jsou Vysoké Tatry snadno dostupným pohořím. Je to opravdu tak, značení je zde velmi důkladné, chodníky se pravidelně upravují a najdete zde i dostatečné množství informačních středisek nebo informačních materiálů.

Přečtěte si:   Přijměte pozvánku do městečka Kouřim

Nejpřístupnější jsou Vysoké Tatry od jihu, z Tatranské Štrby se dostanete třeba na Štrbské pleso.

Kde se ve Vysokých Tatrách ubytovat?

Pokud nad dovolenou ve Vysokých Tatrách uvažujete, možná si pokládáte otázku, kde se ubytovat. O ubytování ve Vysokých Tatrách není nouze. Vybírejte však ubytování s předstihem, o dovolenou ve Vysokých Tatrách je opravdu velký zájem. Doporučujeme například Grandhotel Praha Vysoké Tatry. Případně ubytování může zajistit cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava s.r.o.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *