kvalitni.cz_online_ergo_cz_nahledovy
Cestovní pojištění on-line

Začínáte přemýšlet o tom, kam v létě vyrazíte na dovolenou? Pokud zamíříte za hranice České republiky, měli byste si na cestu „zabalit“ i výhodné cestovní pojištění. Jak ho poznat a kde sjednat kvalitní cestovní pojistku za slušné peníze?

Důležité jsou limity!

Je jedno, jestli vybíráte cestovní pojištění pro celou rodinu či pro jednotlivce. Vždy se musíte zaměřit na výši pojistných limitů. Ty jsou vlastně ukazatelem kvalitní pojistky. Jejich výše vyjadřuje maximální částku, kterou za vás pojišťovna v případě plnění zaplatí. Pro běžné cesty je doporučováno pojištění s limity 5 000 000 Kč. S nižšími limity byste riskovali, že si budete muset doplácet. Neřiďte se tedy cenou pojištění, ale právě výši limitů.kvalitni.cz_online_ergo_cz_01

Podmínky čtěte!

Vždy si musíte přečíst podmínky cestovního pojištění. Pozornost věnujte hlavně popisu situací, pro které pojištění platí. V ideálním případě se pojistka musí vztahovat na všechny aktivity, kterým se na dovolené chcete věnovat. Pamatujte, že pro většinu sportů je dobré se připojistit. Hodí se na to úrazová pojistka.

Přečtěte si:   Když pořádný turistický batoh, tak ten s páteřákem

Kryjte si záda!

K základnímu cestovnímu pojištění je dobré si sjednat ještě pojištění zavazadel. S ním máte jistotu, že pokud budou vaše kufry poničeny, zničeny či ztraceny, dostanete za to řádnou finanční kompenzaci. V případě poničení zavazadel leteckou společností je třeba, abyste reklamaci provedli co nejdříve a ihned na letišti. Vhodným doplňkem je pojištění odpovědnosti. Jak funguje, se dozvíte zde.kvalitni.cz_online_ergo_cz_02

Vyzrajte na cenu

Dobrá zpráva je, že kvalitní pojištění nemusíte draze platit. Pokud nechcete platit moc, sjednejte si cestovní pojištění online. Navíc vám to zabere jen několik minut času. Doporučujeme vám cestovní pojistku od Ergo pojišťovny. Tato pojišťovna nabízí k základní pojistce pojištění odpovědnosti, zavazadel i úrazu za pouhých 10 Kč na den!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *