Společnost Mediterran vyrábí jedny z nejvyhledávanějších střešních tašek v ČR. Vynikají vysokou kvalitou, moderním středomořským designem a zároveň poměrně příznivou cenou. Navazují na tradici betonových střešních krytin s extrémně dlouhou životností. Kombinují v sobě tradici s nejmodernějšími postupy.

Střešní tašky se vyrábí z vysokopevnostního betonu, který je již při míchání směsi probarvován, aby časem střecha neměnila nerovnoměrně odstín. Používaný materiál prochází kontinuální kontrolou kvality. Kombinace všech těchto faktorů dává předpoklady pro poskytování třicetileté záruky na přesnost rozměrů, mrazuvzdornost a vodotěsnost.

Jaká řady střešních krytin jsou nabízeny?

Řada Standard představuje základ nabídky. Stejně jako u ostatních druhů tašek je chráněna dvojitým vodotěsným povrchem a je nabízena v barvách červené, hnědé a „Vlčanka“ – skořicová. Designově podobná je řada Coppo, která nabízí odstíny terracotta a antická červená, které vaší střeše dodají středozemní nádech. Součástí řady Coppo jsou střešní krytiny s povrchovou úpravou sypáním, které se nazývají Venezia, Ferrara a Modena.

Pod názvem Danubia se skrývá elegantní lehká betonová střecha, vhodná pro většinu domů. Vyrábí se nejenom v klasických odstínech cihlově červená, višňově červená a hnědá, ale také v žádané barvě antracit. Z této řady vychází také Danubia Evo, která se liší lesklým povrchem, nabízena je ve stejných odstínech – pouze antracit nahrazuje carbon.

Přečtěte si:   Vyspěte se do růžova pod kvalitní peřinou 2

Střešní krytina Rundo se proti předchozím liší plochým povrchem, k dispozici je v odstínech višňově červená, cihlově červená a antická červená. Pokud se vám více líbí lesklá střešní krytina, můžete si vybrat Rundo Evo, nabízenou v barvách cihlově a višňově červená, hnědá.

Kde zakoupit střešní tašky s puncem kvality
Kde zakoupit střešní tašky s puncem kvality

Na vrcholu nabídky stojí řada Zenit, prezentující svým obdélníkovým tvarem špičku designu střešní krytiny, krytina, která podtrhne výjimečnost vašeho domu a zvýrazní jeho architektonickou kvalitu svými čistými liniemi. Dodává se v odstínech cihlově červená, antická červená s elegantní patinou, hladce temný carbon a také s reliéfní texturou břidlice.

Kde získat další informace?

Na webu společnost Mediterran najdeme vše, co je třeba, od údajů pro stavitele o rozměrech a zatíženích, přes popis výroby tašek po ceník střešní krytiny a seznam dodavatelů. Cesta ke kvalitní střeše nebyla nikdy jednodušší.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *