Gazebo Plants Garden Summer Nature  - joeydeeqv / Pixabay

Krásný, samostatně stojící zahradní altán či pavilon je po všech stránkách stylovým a praktickým řešením pro trávení volného času na vaší zahradě. Navíc vám pomůže ozdobit pozemek a dodá mu docela jinou atmosféru.

Jde o velmi pohodlné místo pro venkovní rekreaci v kteroukoli roční dobu. Aby vám však dobře posloužil po dlouhou řadu let, je nutné vybrat si pro jeho realizaci ten správný materiál.

Dřevo jako základ zahradní architektury

V současnosti patří mezi nejoblíbenější prvky v tomto směru zahradní pergoly dřevěné . Nabízí totiž spoustu výhod. Dřevo se snadno obrábí a jeho zpracování je tedy poměrně levné. Navíc z něj lze vytvořit téměř jakýkoli styl a tvar. A navíc je také šetrné k životnímu prostředí.

A jak je to s jeho výdrží? Nemusíte se bát, že by se vám dřevěné zahradní altány nebo třeba přístřešky na auto po několika sezónách rozpadly. Dřevo při správné úpravě bez potíží snáší vnější vlivy jako je vlhkost, střídání teploty apod. Při dobrém zpracování také můžete těžit z jeho vysoké pevnosti a odolnosti.

Přečtěte si:   Záclony jsou základem každého interiéru. Jak na jejich správný výběr?

Zahradní pomocníci, kteří vždy zapadnou do vašeho exteriéru

Záleží vám na tom, aby vzhled vaší dřevěné zahradní pergoly, altánu nebo přístřešku na auto dokonale ladil se svým okolím? Pak zapomeňte na uniformované výrobky z hobbymarketů, ale jděte tam, kde se vše tvoří přesně podle přání a požadavků zákazníka. A přesně takto to dělá i česká firma Pergola Dřevěná s.r.o.

Všechny výrobky z jejího portfolia jsou vytvořeny a uzpůsobeny na míru konkrétnímu zákazníkovi. Výsledný kus je pak kompilací původní předlohy a řešení na míru, a to vždy s maximálním ohledem na vaše technologické možnosti i dostupný prostor. Součástí nabídky je pak vždy i možnost vlastní montáže, podporovaná dodávkou kompletního spojovacího materiálu i detailního návodu, takže sestavení altánu, přístřešku anebo stání zvládnete i Vy. Pro více informací navštivte stránky pergola-drevena.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *