Každý člověk zodpovídá sám za sebe, to je premisa, kterou nelze nijak zpochybnit. A existují různé formy pojištění, které představují oporu v těžkých chvílích. Stačí jediné, vybrat si produkt, jenž nám plně vyhovuje svými parametry.

Pod smlouvou přitom může být vlastně celá rodina, což je velmi praktické. A jaké další výhody se nabízejí? Jsou to například jednotné limity pojistného pro škody na majetku nebo zdraví, na výběr je ze čtyř variant od 3 do 10 milionů korun. Spoluúčast je zde na nule, každá moderně laděná pojistka se totiž sjedná bez něj.

Jde o moderní produkt pro každý den

Nikdy nevíte, co se může stát v příští hodině. Život přináší mnoho překvapení a některá z nich nejsou zrovna příjemná. Pojištění odpovědnosti znamená klid v duši a pokojné usínání bez starostí, pocit, že je o vše postaráno. Jaká jsou konkrétní omezení v pojistném krytí? Škody, u kterých se prokáže úmysl nebo jaké postihly životní prostředí, bude muset pojištěnec hradit z vlastní kapsy.

Pojištění odpovědnosti je velmi aktuální otázkou pro každého
Pojištění odpovědnosti je velmi aktuální otázkou pro každého

Tato forma pojistky, které se také někdy lidově říká pojistka proti blbosti, může mít mnoho odpovědí. Bolestné nebo horší společenské uplatnění, to vše jsou věci, které jsou hrazeny z této pojistky, stejně jako finanční škody. Nepozornost dětí způsobí nějakou nehodu nebo vznikne požár v domácnosti, jenž postihne i sousedy, to vše jsou klasické situace.

Přečtěte si:   Podnikejte snadno a ihned

Výhodou je celosvětová platnost

Tato pojistka neplatí jen v rámci ČR, ale může chránit pojištěnce i na jeho zahraniční rekreaci s rodinou. Je připravena, aby se postarala o každého člena vaší domácnosti, tedy kromě jiného i partnera a děti. Má jednoduché parametry a další velkou výhodou je také přehledná smluvní dokumentace. A lze jej snadno zkombinovat i s dalšími produkty, jako je například pojištění majetku.

Similar Posts

1 komentář

  1. Jó, bez této pojistky bych dnes už neudělal ani krok. Svoje jsem sjednal přes srovnávač Srovnátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *