Podle statistik ceny pronájmů v Praze neustále rostou a stále nedosáhly stropu.  Je proto na čase najít si vlastní bydlení. Takové, které splní náročné požadavky na lokalitu, velikost, dispoziční řešení, ale i občanskou vybavenost v okolí nebo volnočasové vyžití. Developerský projekt Na Vackově nabízí právě takové moderní metropolitní bydlení, které splňuje nejpřísnější kritéria života ve velkoměstě, k tomu za velmi zajímavé ceny.

Ideální čtvrť pro život v metropoli

Zapomeňte na Žižkov, který stylizoval Fešák Hubert. Doby, kdy byl Žižkov čtvrtí pro lidi na okraji společnosti nebo bohémy, je dávno pryč. Dnešní Žižkov si ponechal ze starých dob hravost a živelnost, což dokládá nespočet hospod, hospůdek, ale i galerií, kde se celoročně konají koncerty, happeningy, divadelní nebo jiné akce. Jinak ale nemá s původním Žižkovem nic společného, je to jedna z nejrychleji se rozvíjejících pražských čtvrtí s perfektní infrastrukturou a skvělou občanskou vybaveností.

Ideální čtvrť pro život v metropoli
Ideální čtvrť pro život v metropoli

Největší koncentrace parků a zeleně

Ranní jogging, procházky se psem, na kolo, koloběžku nebo s rodinou na procházku po nedělním obědě? I to je Žižkov. Je totiž nejzelenější čtvrtí v metropoli, kterou lemují parky jako Parukářka, Rajská zahrada, Židovské pece nebo lesopark na Vítkově pro veškeré volnočasové aktivity. A právě v tomto jedinečném prostředí Žižkova se nachází atraktivní projekt Na Vackově, který v této etapě nabízí k prodeji 342 bytů.

Přečtěte si:   Nevíte si rady, jak začít šetřit vodu? Zkuste místo té užitkové používat dešťovou

Další etapa výstavby bytů

Tato etapa navazuje volně na předchozí realizovanou výstavbu podél ulic Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Nyní vzniká pět objektů podél ulice Malešická, dokončení prvních tří objektů je naplánováno na konec roku 2020 s předáním bytů v první polovině roku 2021.

Další etapa výstavby bytů
Další etapa výstavby bytů

Prodej moderních bytů na Praze 3 v tak velkorysém pojetí je v dnešní době omezené nabídky zcela ojedinělý. Ke koupi jsou totiž byty v pěti objektech o maximálně 12 patrech a dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk. Byty jsou projektovány s ohledem na plné využití prostoru a přísun denní světla pomocí balkonů, lodžií, předzahrádek nebo střešní terasy. Velkou devizou projektu je i možnost zakoupení bytu včetně garážového stání.

 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *