Tak jako všechno v lidských dějinách, mění se i nároky člověka na bydlení. Nemusíme přitom zacházet až k pravěkému útulku v jeskyních, člověk 21. století už se nespokojí ani se standardy, které naše babičky považovaly za luxus. Všem moderním standardům však bezpochyby odpovídají nové byty v Praze.

Rezidence Korunní

V Praze 10 na Vinohradech byla vybudována nová rezidence Korunní, která se vyznačuje zejména respektem k soukromí svých budoucích obyvatel. Je postavena do čtverce, uvnitř něhož se nachází dvůr s vodní plochou, lavičkami a množstvím zeleně. Nacházejí se zde nejen velice byty vhodné i pro ty nejnáročnější, ale také ateliéry. Celý komplex je rozdělen do tří částí – Boulevard, Villa a Industrial. Zatímco Boulevard v severní části komplexu nabízí nadstandardní bydlení za přijatelnou cenu, Villa je bydlení nadstandardní a Industrial pak má v nabídce byty vysloveně luxusní.

Rohanský ostrov

Nejnovější byty v Praze 8 se nacházejí v lokalitě Rohanského ostrova. Komplex je citlivě zasazen do přírodního prostředí tvořeného řekou i okolní zelení. Cílem bylo obyvatelům místa co nejvíce usnadnit kontakt s řekou, proto se jedná o kombinaci blokové a solitérní zástavby. Jde jednoznačně o velice atraktivní místo k bydlení s dobrou dostupností individuální i městskou hromadnou dopravou.

Přečtěte si:   Najděte si bydlení i bez realitní kanceláře

Dolní Počernice

I v Praze 9 jsou k mání nové byty. Dolní Počernice jsou přitom velice vyhledávanou lokalitou s dobrou občanskou vybaveností, dostupnými službami, výbornou dopravní dostupností a krásným okolím. Zajímavé možnosti bydlení zde nabízí zejména nově budovaný obytný komplex V Čeňku. Vybírat zde můžete z bytů o velikosti 1+kk až 4+kk. Ceny jsou zde přitom více než přijatelné, malé byty lze pořídit již od cca 1 500 00 korun. Zajímavé rovněž je, že by mělo jít o tzv. nízkoenergetické byty, které budou vybaveny nejen velice kvalitní izolací a okny, ale každý bude vybaven i vlastní větrací jednotkou, která se postará o využití odpadního tepla.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *