Dog Sofa Pet Animal Human  - Berger-Team / Pixabay

Když se řekne luxus, vybaví se nám obvykle černá barva a kůže. To druhé platí stále, ovšem jen na černou se rozhodně omezovat nemusíte. Dobře připravená kůže totiž může mít tolik podob, kolik jen chcete.

Nadčasová elegance kožené sedací soupravy se uplatní v každém moderním obývacím pokoji. A nejenom tam. Luxusní sedačkou určenou pro odpočinek si můžete klidně zařídit třeba i pracovnu. Méně formální návštěvy to zcela jistě ocení.

Výjimečný prvek už na první pohled

Kůže se hodí prakticky kamkoliv. Skvěle se snoubí se zařízením tak trochu staromódního bytu, ale i se současným vybavením kanceláří, které jdou s dobou. Skvěle jim to sluší se skleněným stolem, ale i s exotickými nebo retro kusy nábytku. V tomto ohledu vás zkrátka a dobře nijak neomezují.

A navíc působí skvěle i na dotek. Kůže je jemná a okamžitě se přizpůsobí teplotě vašeho těla. Na sedačce z té pravé se vám tak vždy bude sedět maximálně pohodlně a příjemně. A to tím spíše, pokud jedinečný materiál zkombinujete i s dalšími prvky.

Elegance, komfort a pohodlí v jednom

Například společnost https://inelis.cz/, která k nám dováží německé luxusní sedačky, dbá u každého svého výrobku především na pečlivě provedené detaily. Výběru a umístění hlavové opěrky tak věnuje stejnou péči jako každému švu na potahu. A její školení pracovníci vám rádi poradí i s výběrem.

Přečtěte si:   Stavíte zahradní altán? Víme, jakému materiálu dát přednost

A jak je to s nutným ošetřením? I když kůže nějakou tu péči vyžaduje, opravdu nejde o nic dramatického. Kvalitní kožené výrobky totiž lze ošetřit speciálními krémy nebo oleji, které kůži udrží po dlouhou dobu hebkou a jedním dechem také zabrání vzniku trhlin. Ošetření jednou ročně bohatě stačí.

Vyzkoušejte, jak pohodlné umí moderní sedačky z kůže být. Navštivte showroom Inelis, kde si můžete všechno vyzkoušet opravdu na vlastní kůži. Tady si svou vysněnou sedačku do obývacího pokoje či pracovny zaručeně vyberete.

Home Office Sofa Laptop Quarantine - Elchinator / Pixabay
Kůže jako perfektní materiál pro vaše bydlení, vyzkoušejte ji třeba na sedačce
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *