Fireplace Fire Wood Embers Flame  - thetimehiker / Pixabay

Že je ještě neznáte? Ale to je velká škoda. Dovolí vám totiž dopřát si laskání hřejivých plamenů i v bytech či domech, jež pro tento účel původně nebyly navrženy. Nemusíte si tak skutečné domácí pohodlí odepírat skutečně nikdy.

O vše se totiž postará hoření plynu, jež však na první pohled vypadá stejně jako reálný oheň. A potěší i stejně přívětivým teplem. Takové krby navíc není nutné zapalovat. Stačí stisk jednoduchého tlačítka a okamžitě se můžete vyhřívat v záři nejdravějšího přírodního živlu. Ovšem zároveň s vysokým pocitem bezpečí a komfortu.

Ta pravá pohoda pro rodinný krb

Není tajemstvím, že pohled do živoucích plamenů nás dokáže zklidnit, potěšit a vzájemně sblížit. A to tím spíš, působí-li celý pohled dokonale. A právě v tomto jsou plynové krby dotaženy opravdu do toho nejmenšího detailu.

Příkladem mohou být keramická polena, jež tvoří část jejich jedinečného vzhledu. Na první pohled je od těch skutečných nerozeznáte. Ta nejlepší v sobě totiž mají zapracována wolframová vlákna, jež se při každém kontaktu s plameny rozzáří. Jde o efekt žáru, který bez nadsázky můžete vidět (a téměř i cítit).

Přečtěte si:   Přinášíme vám tipy na garážová vrata

S atmosférou může pomoci i LED osvětlení

A co dál vám tyto inovace moderních interiérových krbů nabídnou? Chcete-li mít doma autentickou podívanou, pak si při jednom nákupu opatřete i lůžko ze „žhavých uhlíků“ imitovaných nápaditým LED osvětlením. Nikdo už poté nepozná, že vám v krbu nehoří skutečný oheň, ale pouze plyn.

A jak si vše usnadnit ještě více? Vsaďte na dálkové ovládání. Funkce termostatu dokáže požadovanou teplotu udržovat konstantně a komunikuje jak s krbem (který ovládá), tak i s vámi (dodává vám potřebné informace). A dokáže vyřešit i případné technické obtíže. Pokud vám tedy dojdou v ovladači baterie nebo bude mimo dosah, převezme dohled nad krbem zcela na svá bedra. A kde takové krby s chytrým řízením poptat? Více se dozvíte na stránkách svetkrbu.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *