Kde začít kariéru a v jakém městě se usadit? Jistě, v českých podmínkách je situace naprosto jasná, protože Praha je na špici pomyslného žebříčku nejen u čerstvých absolventů. Chtěli byste žít v místě, které přímo kvete zelení a k dispozici v něm bude i společná zahrada? Potom se zaměřte na číslo pět mezi pražskými čtvrtěmi, kde pomalu vyrůstá zajímavý projekt.

Centrum města na dosah díky síti MHD, možnosti zábavy, nákupů a oddechu v docházkové vzdálenosti a také výborné zázemí pro děti. Co si více ještě může mladá rodina přát, že? Snad jen, aby se dařilo v zaměstnání i v životě.

Život v duchu moderních standardů

Vzdušné, pohodlné, zkrátka plně zasazené do možností jednadvacátého století. Čeká na vás výběr mezi předzahrádkou, balkonem nebo lodžií, dostatek prostoru pro početnější rodinu i mladé páry, komfort, na který je moderní člověk zvyklý. Bydlení v nových bytech na Praze 5 nabídne různorodé dispozice, od klasické 1+kk až po 4+kk, kde je celková výměra už nad magickou hranicí stovky metrů čtverečních.

Výhodou je také prostorná sklepní kóje, kde můžete uskladnit cokoliv, co nepotřebujete každý den. Na návštěvu se těší nejen Husovy Sady, ale také Mrázovka, oblíbený park zejména pro rodiče s malými dětmi.

Přečtěte si:   5 tipů na zvonky s vychytanými funkcemi

Blízko je příroda, ale také sport

Zázemí pro volný čas, kterému vládne sport nebo posezení uprostřed zeleně? Jistě, česká metropole je místem, kde je všechno možné! Byty v rezidenci Vilapark Klamovka nabízí krásný výhled mezi kvetoucí stromy a následně i velkou porci typické podzimní romantiky. Práce oblíbených designérů s důrazem na osobitost a moderní svět, kterou lze doladit přesně na míru potřebám každé mladé rodiny. Přesně to čeká v páté z pražských čtvrtí, poblíž místa, kde v minulosti vládl slavný šlechtický rod Clam-Gallasů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *