Taky se už roky „plácáte“ po podnájmech a jednoduše cítíte, že to není ono? Pan domácí vám leze na nervy, otravuje vás nesmyslnými požadavky a hlavně, financujete vlastně jeho domov, který vám může kdykoliv vzít? Máme pro vás radu. Práskněte do stolu, vztyčte hlavu a pořiďte si bydlení vlastní. Nebude vás to stát o nic víc, než nyní platíte cizím.

Byty na prodej v Praze 3 jsou určeny pro střední třídu a jsou přizpůsobeny financování pomocí hypotéky. Stačí vám tak v pohodě mít k dispozici 20% kupní ceny v hotovosti a zbytek splácet pomocí hypotečních splátek. Na žižkovském Vackově je dispozici k prodeji 272 jednotek o velikosti 1+kk až 5+kk, rozmístěných v jedenácti bytových domech.

Moderní architektura 21. století

Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou.

Garážová stání a sklepní kóje jsou situovány v podzemních podlažích a budou přiřazeny k jednotlivým bytům. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.

Díky relativně malému počtu pater  – maximálně 6 nadzemních podlaží se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby, poskytuje příjemné výhledy a dostatek soukromí. Už nikdy více žádné manýry sídliště a zvědaví sousedé, kteří vám koukají do oken.

Přečtěte si:   Vyspěte se do růžova pod kvalitní peřinou 1

Idylka pro rodiny s dětmi

Bydlení na pražském Žižkově se bude líbit všem, kdo mají rádi klid, přírodu, ale přitom chtějí být jen kousek o tepajícího ruchu velkoměsta. Žižkov býval vždy dělnickou kolonií, dnes se z této městské čtvrti stává moderní část, která svým obyvatelům nabízí nepřeberné množství nákupních i kulturních možností, lékařů, lékáren, škol, školek i sportovních center a přitom dostatek odpočinku, zeleně a míst pro absolutní ztišení.

Na Žižkově se vždy dobře žilo a bude tomu tak i nadále. Kdo z vás by to chtěl vyzkoušet, má nejvyšší čas rezervovat si byt, neboť kapacity se plní. Sen o vlastním domově za únosné peníze si den co den plní další a další lidé i rodiny. Buďte mezi nimi!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *