Chcete mít přehled nad celou domácností? Rádi byste věděli o všem, co je důležité, i když právě nejste doma v obýváku? Teploměry, které jsou přizpůsobené potřebám 21. století, dovedou dát výbornou zpětnou vazbu. Kdy je třeba doma zatopit, abyste přijeli do vyhřáté místnosti? Stačí rozmístit senzory a propojit je s řídící jednotkou. Budete pak vědět, jaká byla teplota v garáži za poslední týden. Pokud by se totiž dostala pod bod mrazu, mohou nastat komplikace při ranním startování. A je lepší takovým problémům efektivně předcházet, že? Nikdo je nechce řešit až v šest ráno.

Stačí mu jen dvě malé baterie

A jak je to s napájením? Wifi teploměr potřebuje jen dvě malé tužkové baterie, které budou stačit až na pět let stabilního provozu. A nejde jen o teplotu, budete mít přehledné statistiky i o vzdušné vlhkosti. Sbírání dat je dlouhodobá záležitost, stačí jen pár kliknutí v mobilní aplikaci a budete si moci prohlédnout data za poslední rok. Samozřejmostí je možnost propojit toto zařízení s Alexou nebo systémem Google Assistant, což značí ještě vyšší efektivitu. Jde o malý senzor, který může být v garáži, obýváku nebo i dětském pokoji. Teploměr, v němž není rtuť, je naprosto jasným trendem moderní doby. 

Přečtěte si:   Jak udržet teplo v domě?

Dovede pracovat i v extrémních podmínkách

Navíc, nebude mu vadit dokonce ani extrémní vzdušná vlhkost, která je běžná v jihovýchodní části Asie (tedy například přes hranici 80 procent). Jinými slovy, spolehlivý je za všech okolností! Pracovat může i v mrazech, nevadí mu mínus deset stupňů Celsia, současně ale zvládne i velmi silná letní vedra. Nepřetržitý dohled nad teplotou v jednotlivých místnostech domu je důležitý. Jakmile dojde k odchylce, víte, že se něco děje. Pokud vás toto téma zaujalo, podívejte se na cel-tec.cz a dozvíte se už brzy víc!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *