Bedding Pillow Bed Linings  - mxh6789 / Pixabay

Když se řekne teplo domova, vybavíme si rozhodně něco měkkého a hřejivého. Koneckonců, už odpradávna si první lidé vystýlali jeskyně slámou nebo kožešinami. A to se vlastně dodnes nezměnilo, jen teď máme k dispozici mnohem lepší materiály.

Domácí hnízdečko začněte budovat od ložnice

Doma bychom měli mít něco, na co se těšíme. A co nám vyjde vstříc i ve chvíli, kdy budeme unavení a bez energie. Dobře zařízená ložnice s vhodnou výmalbou a dostatkem volného prostou by měla být v moderním bydlení základem.

Stejně jako povlečení, odrážející potřeby konkrétního ročního období. Zatímco v létě nás více potěší chladivý bavlněný satén nebo krep, zima si žádá něco mnohem hřejivějšího, jako mikroplyš, jersey či froté. A samozřejmě nejlépe s nežehlivou úpravou a snadnou údržbou.

Slaďte i okolí

A stejně důležité jsou i doplňky ze sortimentu galanterie. Dbejte na to, aby závěsy a další textilie v místnosti k sobě navzájem ladily. Můžete s jejich pomocí např. vypíchnout nějakou zajímavou barvu v interiéru (všeobecně platí, že každý prvek by se měl opakovat nejméně 2-3×), anebo naopak utlumit některá místa a dovolit tak obsadit stupně vítězů jiným. Možností je nekonečně mnoho.

Přečtěte si:   Vánoce se blíží, přinášíme vám tipy na dárky pro celou rodinu

A ve stejném duchu je třeba pořizovat i dekorace. Mnohdy méně znamená více, rozhodně však není nutné sázet jen a pouze na vlnu minimalismu. Může jít stejně dobře o textilní stuhy, uvázané na vhodných místech, jako o tématické sošky či skulptury. Drobnost, detail ukrytý na vhodném místě často potěší mnohem víc, než prvoplánové umělecké dílo.

A kde se inspirovat? Nejlépe se plánuje s širokými možnostmi výběru. A přesně ty má pro vás nachystány e-shop Mikaton. Využijte výhodných cen, rychlého doručení a především bohatého výběru. Každý si pro sebe najde něco – a nejenom do domácnosti. Pořídíte tu třeba i dárky, vybavení pro děti do školy nebo pomocníky pro trampování. Je to jen na vás.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *