Kitchen Remodelling Mississauga  - AuraKitchens / Pixabay

Truhlářství Hopla zlepšuje bydlení obyvatelů okresu Praha-východ. Specializuje se na výrobu nábytku, zejména na kuchyně na míru, vestavěné skříně a dětský nábytek. Tedy přesně na ten typ nábytku, který si zaslouží více naší pozornosti.

K dokonalému bydlení si nevystačíme pouze s hotovým nábytkem. Dispozice našeho bydlení ovlivňují zejména vzhled, rozvržení a rozměry kuchyňské linky. Na míru je zapotřebí budovat rovněž vestavěné skříně. Stále častěji navíc poptáváme na míru i dětské pokoje.

Kuchyň, která sedne na milimetr

I když byste si možná nejraději kuchyni naskládali do nákupního košíku a přes víkend smontovali, tak snadné to není. Obvykle stále dokupujeme, měníme, doděláváme, a i tak nám takto zakoupená kuchyň nemusí sednou. Kuchyně na míru by měla být standardem. Bude mnohem více odpovídat vašim preferencím, nemusíte přistupovat na kompromisy a místo, jež pro kuchyň máte, využijete do posledního milimetru.

Realizace kuchyně je spojená i s mnoha instalatérskými a dalšími pracemi. Obvykle potřebujeme elektrikáře, instalatéra, obkladače, mnohdy též zedníka, sádrokartonáře či malíře. Tohle vše vám spolu s návrhem, výrobou a instalací nové kuchyňské linky zajistí truhlářství Praha-východ: Hopla.

Vestavěné skříně do bytu i do podkroví

Za ideální úložné prostory jsou dnes považovány vestavěné skříně. I když si koupíte velkou skříň, nikdy nejde o totéž, jako když ji vestavíte. Opět využijete kompletně prostor do posledního milimetru a současně zabráníte existenci mrtvých míst, kde se hromadí prach a špína, současně jsou ale nedostupná pro úklid. Truhlářství Hopla nabízí vestavěné skříně v až 100 dekorech, a to z lamina i z masivního materiálu. K dispozici jsou klasické i posuvné dveře s kvalitním kováním. Vestavěné skříně na míru mají variabilní hloubku, hodí se rovněž do podkroví a k dispozici je bohaté vnitřní vybavení.

To nejlepší pro děti

Děti mají specifické požadavky na interiér. Potřebují prostor pro pohyb, hru, studium i své koníčky. Interiér musí umožňovat snadný úklid. Nábytek by měl umět růst s dětmi. Ne vždy máme v bytě či v domě prostor k tomu, aby mělo každé dítě svůj vlastní pokojík. Často tak právě pomocí nábytku musíme vyřešit soukromí každého dítěte i podmínky pro jeho osobní koníčky. V truhlářství Hopla vám pomohou nejen s finální výrobou a instalací, ale dětský nábytek vám i na míru navrhnou podle vašich požadavků. Firma nabízí své služby primárně v okresu Praha-východ, ale její služby využijete, i když hledáte truhlářství (okres) Benešov.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *