Praha je největší českou metropolí, která ročně láká nejenom turisty, ale také nové obyvatele. Proto není divu, že v Praze neustále vznikají nové bytové projekty. Aktuálně je jeden rozestavěný na Praze 3 v lokalitě Na Vackově. Co byste o něm měli vědět?

Zahájení prodeje a dokončení projektu

Projekt je jednoduše nazván Byty Na Vackově a nabídne k bydlení 163 nových bytů ve 4 bytových domech. Přestože jejich stavba byla zahájena letos a k nastěhování budou připravené až v roce 2024, jejich prodej již byl zahájen. Sháníte-li volné byty na Praze 3, máte jedinečnou příležitost. Z celkových 163 bytů je totiž volných už pouhých 133, přičemž toto číslo neustále klesá.

Ideální lokalita pro všechny

Ptáte-li se, zda se Praha 3 hodí k bydlení pro všechny, odpověď je jasná: ano. Domy se totiž budou nacházet nedaleko centra města, ale zároveň v těsné blízkosti parku Židovské pece. Budou tedy ideální pro každého. Jak se navíc ukázalo, nové domy vznikají vedle již stojících pěti a jejich obyvatelé si bydlení v nich nemohou vynachválit.

Přečtěte si:   Kuchyně jako z časopisu. Na co dbát při jejím zařizování?

Jak budou byty vypadat?

Každý ze 163 bytů bude disponovat vlastní terasou, balkonem nebo předzahrádkou. Nejmenší byty nabídnou bydlení na ploše 31 m2, zatímco obytná plocha těch největších přesáhne velikost 100 m2. Detaily o Bytech Na Vackově, včetně informací o architektech projektu, vizualizaci a ceny za jednotlivé byty najdete na webu projektu. Jste-li milovníky bydlení ve velkoměstě a líbí se vám moderní a praktický design, Byty Na Vackově si zamilujete na první pohled.

V srdci Prahy vznikají nové byty v rámci projektu Byty na Vackově
V srdci Prahy vznikají nové byty v rámci projektu Byty na Vackově

Podívejte se na detaily bytového projektu, jehož součástí budou i nebytové prostory určené pro nové obchody a služby, díky kterým bude bydlení Na Vackově ještě příjemnější. Pokud se zajímáte o nemovitosti a toužíte po bydlení na Praze 3, máte jedinečnou příležitost splnit si svůj sen.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *