Vůně grilovaného masa se line vzduchem, všichni se dobře baví a ti nejhladovější postávají u grilu a koukají šéfkuchaři pod ruce. Takhle vypadá většina letních grilovaček, na kterých se sejde celá rodina nebo skupina přátel. Víte ale, co vaše grilování pozvedne na vyšší úroveň? Použití grilu na plynovou bombu.

Plynový gril se rychle roztápí a snadno ovládá

Ať si říká, kdo chce, co chce, grilování na plynu je pohodlné a výsledné pokrmy lahodné a voňavé. Plynové bomby ke grilům jsou snadno k sehnání a ještě k tomu za přijatelnou cenu. Plynový gril se rychle roztápí a jednoduše ovládá, většinou k jeho spuštění potřebujete dokonce pouze jediné tlačítko. To ale nejsou všechny výhody, které plynové grily svým majitelům nabízejí.

Propanbutan nebo čistý propan? Neuděláte chybu ani s jedním

Pro běžné grilování vám postačí směs propanu a butanu. Někdy je ovšem možné koupit lahev plněnou čistým propanem, který nabízí čisté hoření a lze jej využít i při nižších venkovních teplotách. Ať už vám bude při grilování dělat společnost 10kg propatbutanová láhev nebo třeba jen 5kg propanová, grilovaný pokrm bude delikátní a radost vám udělá i následný úklid grilu. Proč? Při grilování na plynovém grilu totiž nevznikne žádný odpad, což znamená jediné – snadný úklid.

Přečtěte si:   Jehličnany nepatří jen do lesa

Jakmile dojde plyn, stačí vyměnit lahve

Pokud by vám během grilování došel plyn v lahvi, není nic jednoduššího než prázdnou láhev popadnout a zajet s ní na nejbližší prodejní místo. Tam starou láhev vyměníte za novou a grilování může pokračovat. Síť prodejen plynových lahví je velmi hustá.

Užívejte si letní grilovací party na maximum a vsaďte na výhody plynových grilů. Kromě snadné přípravy grilu vás čeká i jednoduchý následný úklid. V případě, že by vám před grilováním došel plyn v lahvi, jednoduše sjedete pro novou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *