Wardrobe Wardrobe Design  - homelaneinteriors / Pixabay

Vnitřní rozvržení – je to zdánlivá maličkost, přesto se nevyplácí ji podceňovat. Právě podle ní poznáte, jestli se při výběru vestavěné skříně řídíte spíše svým srdcem nebo rozumem. A mezi námi, to druhé je rozhodně praktičtější.

3 tipy pro výběr ideální skříně

Vejde se kamkoliv – do podkroví, nevyužívaného koutu místnosti, pod schody apod. Dokonale vyplní jakýkoliv svěřený prostor a zbaví vás všech obtížně dostupných míst, která lze při úklidu jen stěží komplexně obsáhnout. A jak si vestavěné skříně přizpůsobit tak, aby přesně vyhovovaly vašim potřebám?

Sezónní věci nepodceňujte

Při návrhu své levné skříně myslete na vše – i na těžké bundy a pletené svetry, které vytáhnete jen pár měsíců v roce. Ty první se vyplatí pověsit na ramínka a zabránit tak nepříjemnému oděru, na druhé byste si měli opatřit bytelnou poličku s dostatečnou nosností. Pro jejich uložení se hodí boční a horní části skříně, jež obvykle nebývají v úrovni očí.

Přečtěte si:   Mobilní aplikace jako konkurenční nástroj. Sázejte však na jednoduchost

Nejpoužívanější věci vystavte na odiv

Na věci, které používáte často, si vyhraďte poličky ve výšce očí, ideálně 70-180 cm nad zemí. Dno skříně či naopak poličky v horní části jsou špatnou volbou. A vůbec nezáleží na tom, jestli takto pohodlně potřebujete uložit kolečkové brusle nebo svůj oblíbený šátek. Vestavěné skříně do ložnice si můžete vyprojektovat přesně podle svých přání!

Chtějte dostatek světla – vždy!

Tuto cennou komoditu lze do vnitřku skříně dostat mnoha způsoby. Velmi praktické je rozhodně velké zrcadlo připevněné na posuvné dveře, v němž můžete bez potíží zkontrolovat svůj vzhled. Zvažte také možnost vnitřního osvětlení skříně, které se hodí hlavně ráno v případě, že manžel vedle vás ještě spokojeně spí. Je přece škoda ho rušit, co říkáte?

Vzhled šatní skříně totiž není tím nejdůležitějším. Na mnohem vyšší příčce stojí praktické uspořádání a dokonalé zapadnutí do okolního prostoru. Inspirovali jsme se tipy na stránkách Levne-skrine.cz. Přijďte si pro svůj návrh skříně zdarma a zjistěte, jak jednoduše můžete svému domovu dodat pořádnou porci praktičnosti i jedinečného vzhledu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *