Office Tablet Work Study Job Desk  - Engin_Akyurt / Pixabay

Pokud používáte svůj počítač či notebook často, určitě jste už někdy narazili na pojem Microsoft Office 365. Ten je totiž jedním z nejrozšířenějších programů nebo lépe balíčků aplikací, které denně využívají miliony lidí po celém světě. Co všechno obsahuje a měli byste nad jeho koupí také popřemýšlet?

Virtuální kancelář kdekoliv se zrovna nacházíte

Jestliže studujete nebo pracujete na home office, je pravděpodobné, že se bez Office 365 neobejdete. Ve zkratce se jedná o nejrozšířenější balíček aplikací, s jejichž pomocí můžete řešit stovky úkonů na poli administrativy a tvorby dokumentů.

Nalézt zde můžete i aplikace pro konání videohovorů či organizaci práce. Ve své podstatě se tedy jedná o malou virtuální kancelář, ve které zvládnete vše, co byste prováděli osobně v práci. Editory a jim podobné aplikace však využijí i studenti při přípravě dokumentů, seminárních prací či prezentací.

Najít zde můžete například:

  • Word – tvorba dokumentů,
  • Powerpoint – tvorba prezentací,
  • Excel – tvorba tabulek,
  • Teams – videohovory,
  • Outlook – správa e-mailů,
  • Skype – videohovory.
Přečtěte si:   Aby začal další rok správně, vstupte do něj s těmi správnými pomocníky

Pořiďte si Office 365 se slevou

I když se bez těchto aplikací neobejde téměř nikdo, je možné, že pro někoho mohou být nedostupné, a to především kvůli ceně. Koupě Microsoft 365 pro jednotlivce vás totiž může normálně vyjít i na tisíce korun, což může být pořádná rána pro rodinný rozpočet.

Velká část lidí tak volí měsíční předplatné, které ale není z dlouhodobého hlediska výhodné. Aktuálně však můžete tento balíček koupit s výraznou slevou, a to na e-shopu Prolicence. Ten nabízí širokou škálu elektronických licencí pro software, a to až s 85% slevou. V nabídce tak můžete najít například i licence pro antivirové programy, Windows 10 Home či Windows 10 PRO a spoustu dalších.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *