Machine Forklift Logistics  - emkanicepic / Pixabay

Skladničina umí být opravdu těžká práce. Jen těch věcí, co je nutné ručně přenosit z místa na místo… Ovšem uvědomělý zaměstnavatel nedovolí, aby si jeho zaměstnanci ničili zdraví díky nadměrné tíze transportovaných břemen.

Koneckonců – je to také zbytečné, stačí totiž nakoupit tu správnou manipulační techniku. Mezi nejdůležitější hráče v této oblasti patří rozhodně paletové vozíky. Vše jednoduše dopraví tam, kam je třeba, a s trochou šikovnosti se je naučí ovládat opravdu každý. Jsou rychlé, přesné a jako bonus poměrně levné. Vztáhnete-li finanční investici k ušetřenému času vašich pracovníků, budete okamžitě v plusových číslech.

Vyberte si paletový vozík podle svého gusta

A co je na trhu k mání? Základem jsou samozřejmě běžné  hydraulické typy, ovšem jde-li vám o maximální usnadnění práce, můžete vsadit i na ty poloelektrické a elektrické. A nezapomeňte se zaměřit také na to, jaké rozměry a nosnost ve svém skladu využijete. Při pestrosti dnešní nabídky totiž rozhodně nemusíte platit za nic, co naplno nevyužijete.

Další výhodou paletových vozíků je i jejich jednoduchá údržba. Vsadíte-li na značky, dodržující vysoké standardy kvality, pak zjistíte, že vaši noví pomocníci téměř žádnou nepotřebují. Což je další velmi důležitý aspekt při vašem rozhodování.

Přečtěte si:   Rozjíždíte podnikání? Dejte si pozor na účetnictví a veškerou administrativu

Když potřebujete dostat zboží i do značných výšek

Máte opravdu velký sklad? Pak ho nejspíše využíváte v maximálním možném měřítku. Obyčejné vozíky si ovšem s manipulací ve výškách příliš dobře neporadí, mnohem lepší bude vsadit na elektrické vysokozdvižné vozíky. Nabízí snadnou ovladatelnost a díky tomu minimalizují možné chyby i poškození přepravovaných věcí.

Nevyžadují prakticky žádnou lidskou sílu (o vše se stará vyspělá technologie), takže dokáží skvěle doplnit nebo dokonce zcela nahradit oblíbené kladkostroje. A kde je pořídit? Určitě u specialistů na stránkách Tor-industries.cz.

Wooden Pallets Pallets Stack Wood - Farbsynthese / Pixabay
Farbsynthese / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *