Mountain Forest Trees Leaves  - Simoneecuzzolin / Pixabay

Chcete být šik za všech okolností, ale přitom s sebou stále musíte vláčet těžké věci – od nákupu, přes knihy do školy až po notebook? Vsaďte na ty správné batohy, které veškeré nezbytnosti pojmou za vás, a přitom vypadají skvěle a jako bonus vám i zdravotně uleví.

Pokud se podíváme na klasické kabely a kabelky, zjistíme, že vždy jednostranně přetěžují naše záda a ramena. Ovšem městský batoh se chová docela jinak. Těžiště přenese do středu vašeho těla a tím zabrání podvědomému „vyrovnávání“, které jinak při pohybu s jednopopruhovým zavazadlem nevědomky provozujeme. To samozřejmě přetěžuje naši páteř – nehledě na to, že ani nejde o pohyb nijak pohodlný.

Batohy mohou vypadat skvěle, i když nejsou kožené

Tím samozřejmě neříkáme, že si nesmíte kůži zamilovat. Ale pokud jí právě neholdujete, měli byste vědět, že na batoh je skvělá také 100 % bavlna nebo materiál zvaný Cordura 100D. Ten je velmi odolný a nepromokavý a můžete si z něj pořídit jak klasické, tak třeba i cyklo batohy.

Koneckonců, Cordura 100D se používá i při výrobě vybavení pro armádu. Bavlna pak skvěle vypadá  v kombinaci s hovězí kůží. Oba materiály totiž dokáží přirozeně stárnout a časem tak batoh dozdobí přirozenou patinou.  A nezáleží na tom, zda se svým zavazadlem vyrážíte do terénu nebo jen na městské pochůzky.

Přečtěte si:   Dárek, který snoubí jedinečnou krásu a investici do drahého kovu

A co by ještě nemělo těmto pomocníkům chybět? Určitě nepromokavá podšívka s voděodolným zátěrem.

Z rodinného podniku až na světové trhy

A kde takové batohy sehnat? Od roku 2013 je vyrábí česká firma Braasi, a to  s použitím kvalitních komponentů i materiálů. Na počátku stál oblíbený batoh rolltop, z něhož poté vyšly všechny další vzory. Dnes vyváží tato značka své zboží i do USA, Mexika nebo Japonska. Vyberte si z její široké nabídky i vy. Nechte se oslnit širokým výběrem designových produktů na stránkách Braasi.com. Určitě nebudete litovat.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *