Bedroom Bed Stuffed Toy Plush Toy  - michasekdzi / Pixabay

Dvoupatrovým postelím  s jejich nepohodlnou údržbou i používáním již dávno odzvonilo. Ale co je tedy nahradilo v místech, kde jednoduše nemáme centimetry nazbyt? Samozřejmě postele sklopné alias sklápěcí. Ty vám přinesou plnohodnotné spaní i v malém bytě a jako bonus i pořádnou porci pohodlí. A obávat se nemusíte ani o své bezpečí.

Celý princip je jednoduchý. Potřebujete jen pár vteřin a horizontální nebo vertikální sklápěcí postele se okamžitě sklopí a uvolní vám cennou podlahovou plochu. Tu můžete využít jako prostor pro hraní, k zábavě apod.

Kam se pořízení tohoto typu nábytku vyplatí?

Možná máte i vy v domě pracovnu, která vám slouží jako ložnice. A pokud nechcete spát na nepohodlném gauči, jenž se tak tak vejde za váš pracovní stůl, uvolněte ho návštěvám a sami si dopřejte 100 % pohodlí  v podobě sklopné postele.

Pro vaše záda je vše mnohem bezpečnější a přívětivější než kupříkladu rozkládací sedačka, je slouží přes den také jako posezení. Její matrace totiž opravdu nejsou vhodné pro celodenní spaní. Chybí jim kýžené ortopedické vlastnosti, snadná údržba jako ochrana proti roztočům apod. V tom mají sklápěcí postele jednoznačnou výhodu.

Přečtěte si:   Chcete trochu ozvláštnit svůj interiér? Vsaďte na kvalitní orientální koberce

O své bezpečí se bát nemusíte

Dost možná si vzpomínáte na některé komediální filmy, kdy se postel se svým uživatelem náhle sama sklopí a ten se dostane do velmi prekérní situace. Ve skutečnosti je něco takového skoro nemožné, vertikální i horizontální sklápěcí postele mají celou řadu spolehlivých pojistek a dalších mechanismů, jež něčemu podobnému účinně brání.

Navíc se sklopné postele pyšní i velmi přívětivým designem a vypadají dobře v jakékoliv pozici.  V zaklopeném stavu si je tak snadno spletete kupříkladu s designovou skříní, u níž oceníte její pečlivě vypracované křivky, které zapadnou do jakéhokoliv interiéru. A kde si tento praktický doplněk pro bydlení vybrat? Vyzkoušejte specialisty na stránkách hmnabytek.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *