Inline Skate Rollerblade Footwear  - iljaketschik / Pixabay

V současnosti je bruslení inline jedním z nejoblíbenějších portů u nás. A není divu, lze ho totiž provozovat na čerstvém vzduchu (v případě potřeby i daleko od civilizace) a jako bonus vám zlepší kondičku. A vybavení na něj nestojí příliš moc, kupříkladu s takovým hokejem nebo floorbalem se vůbec nedá srovnat.

Než sáhnete do regálu po prvních bruslích…

Nezáleží na tom, jestli si chcete jen tak zabruslit nebo máte v merku přímo inline hokej. V každém případě budou vaší nejdůležitější výbavou dozajista brusle. Zeptejte se však sami sebe také na to, jak dobře umíte bruslit a jak často se tomuto sportu chcete věnovat – a teprve podle toho přistupte k finálnímu výběru.

Vyberte si typ bruslí podle typu jízdy

Nejsou brusle jako brusle a pro ty inline to platí dvojnásob. Musí vám správně sednou nejenom tvar, ale také velikost bruslí. A co typ? Kupříkladu u specialistů na Bauerhockey.cz najdete typy hned tři.

  • Vapor,
  • Nexus
  • a Supreme.
Přečtěte si:   „Zázračné“ hubnoucí přípravky

A jaký je mezi nimi rozdíl? Jestliže potřebujete u své jízdy zejména dynamiku (rychlé brždění, straty, otočky apod), pak bude pro vás ideální Vapor. Nabídne zkosenou konstrukci ve tvaru V, větší šířku u prstů a maximální přenos energie. To brusle inline Nexus se pyšní přirozenou anatomickou konstrukcí a tím, že dokonale padne na chodidlo. Spolu s vysokým nártem se tyto vlastnosti hodí zejména pro silový styl jízdy. A Nexus? To je univerzální typ pro chvíli, kdy zkrátka potřebujete oba styly kombinovat – s vysokým nártem, velkým prostorem na patu či objemnou konstrukcí.

Pořiďte si vše potřebně

Stejně důležité jsou však i další pomůcky jako třeba chrániče nebo rukavice na inline. Díky nim budete při své oblíbené zábavě v jakémkoliv okamžiku v bezpečí a minimalizujete tak riziko vážného úrazu. A kde vše potřebné pořídit? Vsaďte na široký výběr s odborným poradenstvím na stránkách Bauerhockey.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *