Gold Is Money Gold Bars Gold Shop  - hamiltonleen / Pixabay

Také se poohlížíte po tom správném a především bezpečném uložení svého majetku? Není divu, díky aktuální světové krizi jde o velmi horké téma, jež se rozhodně netýká pouze velkých firem. Naopak, i řada domácností se snaží v dnešní divoké době maximálně zabezpečit svou budoucnost.

A právě zlato je tou nejlepší pojistkou proti inflaci. Zkušenosti ukazují, že právě tento drahý kov dává svým držitelům jistotu návratnosti investice už v horizontu několika let. Dokáže se totiž udržet na vrcholu i ve chvíli, kdy jiné komodity na své hodnotě spíše ztrácejí.

Výhodná investice i pro domácnosti

Aktuálně patří mezi nejlepší možné kroky šikovného investora nákup nemovitosti. Co však dělat v případě, že máte na účtu „pouhé statisíce?“ Pak vsaďte právě na investiční zlato. Jeho cena dlouhodobě roste a mírné propady bývají jen velmi krátkodobé. Jde navíc o tzv. bezpečnou investici.

A to do té míry, že zcela boří dosavadní doporučení. Ty tam jsou časy, kdy bylo domácnostem i firmám doporučováno, aby jejich  „bezpečné investice“ tvořily maximálně 5-10 % jejich investičního portfolia. Zlato nabízí tak výhodné podmínky, že se klidně může dostat na čtvrtinu i více objemu vašeho fondu, a vy na tom rozhodně neproděláte.

Přečtěte si:   Proč některé značky vynikají v online prostoru

Kde sehnat investiční jistotu

Lidé se často ptají na českou mincovnu, ovšem tu bohužel nemáme. Ale to vůbec nevadí, proto zlato od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. sem dováží specialisté z Obecního domu v Praze. Stačí si zadat do internetového vyhledávače spojení „investiční zlato“ a stránky zlate-mince.cz (jež právě těmto odborníkům patří) vám prozradí vše potřebné.

Navíc okamžitě zjistíte, že proti konkurenci nabízejí značné výhody. Například aktualizují cenu zlata každý den. A věděli jste, že při nákupu a prodeji zlata neplatíte DPH? Pokud se rozhodnete investovat právě do něj, pak vám garantujeme, že z vašich úspor neodkrojí vůbec, ale doopravdy vůbec nic.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *