Velcí podnikatelé i drobní živnostníci musí mít vyřešené BOZP a PO
Velcí podnikatelé i drobní živnostníci musí mít vyřešené BOZP a PO
Velcí podnikatelé i drobní živnostníci musí mít vyřešené BOZP a PO

Pokud podnikáte, víte, že to není nic snadného. Nejen, že se musíte vepsat mezi konkurenci, ale také musíte mít vyřešené věci, které běžní zaměstnanci řešit až tak nemusí. Například musíte mít vyřešené BOZP a PO. To je ze zákona stanovené, proto nezapomeňte na jejich brzké vyřešení. V případě, že byste byli součástí čtyřiceti procent podnikatelů, kteří nemají vyřešenou bezpečnost práce ani požární ochranu, hrozila by vám v případě neohlášené (ale také ohlášené) kontroly až statisícová, ne-li milionová pokuta. Člověk si tedy musí zodpovědět na otázku, jestli je lepší mít BOZP a PO vyřešené nebo jestli raději zaplatí pokutu. Určitě platit zbytečně nechcete.

V případě, že nechcete platit pokutu, která může nejednoho podnikatele dostat na mizinu, doporučujeme vám využít služby firmy zaměřující se na BOZP a PO. Kupodivu takových firem je mnoho, každá je tu pro podnikatele, jež nemají čas ani nervy na řešení bezpečnosti práce a požární ochrany.

Abyste nemuseli zdlouhavě hledat jednu firmu, které se svěříte do rukou, máme pro vás tip v podobě firmy Extéria.

Přečtěte si:   Generální úklid kanceláří? Přenechejte dílo skutečným profesionálům

Svěřte se do rukou firmy Extéria, s. r. o.

Firma Extéria, s. r. o. je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. V současné době nepůsobí jen v České republice, ale také na Slovensku, kam se rozšířila v posledních letech. Firma se postará o veškerou dokumentaci spjatou s BOZP a PO, taktéž se postará o případnou aktualizaci a vezme si na svědomí i pravidelná školení BOZP a PO, na která drtivá většina podnikatelů zapomíná.

Firma, která se pyšní kladnými hodnoceními

Samozřejmě, než začnete s firmou spolupracovat, určitě si o firmě zjistíte více. Například si pročtete reference a recenze, kterých je na internetu habaděj a které obsahují zkušenosti stálých nebo minulých klientů. Ve většina referencích se vyzdvihuje zejména nízká cena, která nemá dopad na kvalitu poskytovaných služeb, také se vyzdvihuje profesionalita a rychlost telefonické podpory.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *