Rusňákova investiční skupina DRFG neustále roste
Rusňákova investiční skupina DRFG neustále roste

Investiční skupinu DRFG založil úspěšný brněnský podnikatel a vizionář David Rusňák již v roce v roce 2011. Od té doby se společnosti opravdu daří a neustále roste. Koncem roku 2017 skupina ovládala konsolidovaná aktiva ve výši 4,5 miliard korun. Letos bude konečná částka nejméně o polovinu vyšší. V oblasti nemovitostí byly dokončeny akvizice hned několika komerčních projektů. Oblast telekomunikací se v letošním roce nejvíce zaměřila na konsolidaci poskytovatelů internetového připojení. Společně s nemovitostmi jde o klíčové segmenty, které v letošním roce dokázaly vytvořit přes 3/4 obratu skupiny s předpokládaným obratem meziročního nárůstu o 75 %.

Skupina DRFG a finanční služby

Společnost DRFG Davida Rusňáka investuje do tuzemského trhu a nevyvádí peníze za hranice. Vytváří velké množství pracovních míst a snaží se o zvelebení regionu. David Rusňák a jeho kolegové jsou velkými patrioty a věnují se mnoha dobročinným akcím. Investiční skupina DRFG vidí velký potenciál ve finančních službách. V nadcházejících letech do nich chce více investovat. V řadách této investiční společnosti najdete špičkové odborníky z oblasti finančně analytických oborů, finančního práva a se zkušenostmi z distribuce finančních služeb. Vzájemná synergie mezi oblastmi přináší přidanou hodnotu ve finančních službách poskytovanou investiční skupinou DRFG, zaměřenou zejména na finanční služby spojené s investováním.

Přečtěte si:   Regionální úřady práce v České republice

Nemovitostní fond DRFG

V roce 2017 došlo v nemovitostním fondu ke zhodnocení 5,17 %. Bez diskuze tato společnost stoupá vzhůru jako letadlo. Více než 10 000 klientů společně s DRFG investovalo do finančních produktů. Společnost DRFG Real Estate s.r.o. se zaměřuje hlavně na investice do nemovitostí s vysokou a dlouhodobou perspektivou v naší České republice. Od roku 2014 bylo do narůstajícího portfolia zařazeno velké množství retailových ploch, výrobních, administrativních i skladovacích prostor a kanceláří. DRFG Real Estate se aktivně podílí i na správě získaných nemovitostí a strategii jejich rozvoje za účelem co nejvyššího zhodnocení. David Rusňák rozvíjí zejména moravský region.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *