Euro Pay Money

Bonitní žadatelé, kteří mají vysoké přijmi jsou dobrým lákadlem pro banky. Co ale ti klienti, kteří mají příjem průměrný nebo dokonce nižší. Když vám banka zavře dveře rovnou před nosem, obraťte se na Ammado. Váží si tam každého.

Nebankovní půjčka

Některé banky často odrazují klienty v reklamních sloganech od nebankovních půjček s tvrzením, že jsou finančně nákladnější oproti těm bankovním. Pravdou však často bývá, že na klienty s nižším příjmem bankovní domy nemyslí. Podmínky pro získání laciné půjčky jsou tak často přísné a aby je mohl klient splnit, musel by patřit do středně vyšší vrstvy ve společnosti. Nám se však podařilo nalézt nebankovní půjčku, která mezi lidmi rozdíly nedělá a půjčit si tam mohou klienti již od 5,99% ročně a to bez poplatků. Cena nebankovní půjčky se tak v tomto případě vyrovná té bankovní a tak tvrzení, že jsou všechny dražší neobstojí. Nebankovní půjčku s názvem MAXI získají zájemci jednoduše a z pohodlí domova. Půjčit si mohou až do 800 000 Kč s dobou splatnosti od 1 do 7 let.

Půjčka do výplaty

Zajímavým finančním produktům od Ammado je také produkt s názvem MINI půjčka do výplaty. Klienti si mohou půjčit od 1000 až do 20 000 Kč a to až na 90 dní. Samozřejmostí je první půjčka zdarma a ty další s bezkonkurenčně nízkým úrokem. Půjčka do výplaty je určena stejně všem klientům bez rozdílů a využívá se zejména na pokrytí neodkladných finančních výdajů. Mezi obrovské výhody patří rychlost jakou je tato půjčka do výplaty schválena. Jde totiž o minuty a klient tak dostane své peníze na bankovní účet téměř okamžitě. Za zmínku také stojí, že v případě pokud klient nemá finanční prostředky na pokrytí splátky, může si jednoduše požádat o odložení splatnosti.

Půjčka bez registru

I pro klienty se záznamem v bankovních či nebankovních registrů má Ammado řešení. Na jejich stránkách najdete finanční produkt s názvem půjčka bez registru, který je určen zájemcům, kteří se dostali svou špatnou platební disciplínou do prodlení splátek. V případě pokud byste se chtěli zbavit některých nevýhodných půjček, můžete si je v Ammado konsolidovat do jedné výhodné s nižší splátkou. Půjčky bez registru tak nejsou nedosažitelné a právě naopak. Na Ammado si zkrátka půjčí úplně každý.

Jak si zažádat o půjčky Ammado

Samotný proces žádání je na Ammado originálně jednoduchý. Stačí když si klient vybere finanční produkt, který mu nejvíce vyhovuje a vyplní si krátkou online žádost, kterou následně odešle. Už v tomto okamžiku se spustí procedura posuzování žádosti, která je automatizovaná. Po tomto posouzení bude klient kontaktován za případným účelem doplnění údajů nebo jejich revize. Peníze z půjčky se klientům odešlou okamžitě po schválení a to bankovním převodem.

Pokud jsme vás naším článkem inspirovali a máte zájem dozvědět se o Ammado půjčkách více, navštivte oficiální stránky společnosti a to na adrese https://www.ammadopujcky.cz/

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *