Autumn Park Trees Benches Grass  - haneunmango / Pixabay

21. století nám přineslo co do oblasti technologií spoustu možností. A výjimkou není v tomto ohledu ani veřejný prostor. Chceme proto, aby nám exteriéry okolo nás maximálně sloužily a poskytovaly vše, co od nich chceme.

Není divu, že se snaží zodpovědná místa dát veřejnému prostranství docela nový kabát. A jaké vychytávky pro městský mobiliář patří v současné době k těm nejoblíbenějším?

Dobíjecí stanice vás nikdy nenechá ve štychu

Podpora turistického ruchu je dnes velmi důležitým prvkem každého dobře vedeného města. Ovšem jedním dechem musí řešit i požadavky a obtíže jeho obyvatel. A solární multifunkční dobíjecí stanice právě tohle dokáží. Tyhle šikovné stojany vyrůstají v poslední době doslova jako houby po dešti.

A co všechno umí? Každé město si je může upravit přesně podle toho, co potřebuje. A co je tedy k mání?

  • Praktické zásuvky na 230 V a kompresor,
  • užitečný USB port (i ve více kusech),
  • držáky, které svou velikostí stačí na telefon i tablet,
  • autozásuvky 12 V
  • a samozřejmě nesmí chybět ani stojany na kola.

A do solární multifunkční dobíjecí stanice je možné zabudovat i meteostanici, funkční bezdrátový rozhlas, připojení Wi-Fi či jednoduše přehledný informační audio panel, zobrazující kupříkladu nezbytná upozornění či varování před špatným počasím, uzávěrou apod.

Přečtěte si:   DYPE poskytuje ekonomické služby a datové účetnictví

Panely, které nepotřebují údržbu

Jak již název napovídá, obejdou se tito solární pomocníci zcela bez napojení na energii, vše potřebné si totiž vezmou ze slunce. A na vše je samozřejmě možné získat také dotaci od státu. Pokud byste si v tomto ohledu nevěděli rady, vsaďte na profesionály, kteří vám rádi pomohou.

Mezi špičky na našem trhu patří kupříkladu firma LEDEOS, která vám nabídne i chytré veřejné LED osvětlení (případně modely na solární pohon), kvalitní bezdrátový rozhlas a další nezbytné prvky pro prakticky sestavený a plně funkční veřejný prostor. Více informací se dozvíte na stránkách Ledeos.cz.

Trees Lake Boats Benches Park - Dreamy_Photos / Pixabay
Oživte veřejný prostor dík moderním vychytávkám
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *