Autumn Park Trees Benches Grass  - haneunmango / Pixabay

21. století nám přineslo co do oblasti technologií spoustu možností. A výjimkou není v tomto ohledu ani veřejný prostor. Chceme proto, aby nám exteriéry okolo nás maximálně sloužily a poskytovaly vše, co od nich chceme.

Není divu, že se snaží zodpovědná místa dát veřejnému prostranství docela nový kabát. A jaké vychytávky pro městský mobiliář patří v současné době k těm nejoblíbenějším?

Dobíjecí stanice vás nikdy nenechá ve štychu

Podpora turistického ruchu je dnes velmi důležitým prvkem každého dobře vedeného města. Ovšem jedním dechem musí řešit i požadavky a obtíže jeho obyvatel. A solární multifunkční dobíjecí stanice právě tohle dokáží. Tyhle šikovné stojany vyrůstají v poslední době doslova jako houby po dešti.

A co všechno umí? Každé město si je může upravit přesně podle toho, co potřebuje. A co je tedy k mání?

  • Praktické zásuvky na 230 V a kompresor,
  • užitečný USB port (i ve více kusech),
  • držáky, které svou velikostí stačí na telefon i tablet,
  • autozásuvky 12 V
  • a samozřejmě nesmí chybět ani stojany na kola.

A do solární multifunkční dobíjecí stanice je možné zabudovat i meteostanici, funkční bezdrátový rozhlas, připojení Wi-Fi či jednoduše přehledný informační audio panel, zobrazující kupříkladu nezbytná upozornění či varování před špatným počasím, uzávěrou apod.

Přečtěte si:   Vytvořit si firemní stránky není jednoduché, svěřte to raději odborníkům

Panely, které nepotřebují údržbu

Jak již název napovídá, obejdou se tito solární pomocníci zcela bez napojení na energii, vše potřebné si totiž vezmou ze slunce. A na vše je samozřejmě možné získat také dotaci od státu. Pokud byste si v tomto ohledu nevěděli rady, vsaďte na profesionály, kteří vám rádi pomohou.

Mezi špičky na našem trhu patří kupříkladu firma LEDEOS, která vám nabídne i chytré veřejné LED osvětlení (případně modely na solární pohon), kvalitní bezdrátový rozhlas a další nezbytné prvky pro prakticky sestavený a plně funkční veřejný prostor. Více informací se dozvíte na stránkách Ledeos.cz.

Trees Lake Boats Benches Park - Dreamy_Photos / Pixabay
Oživte veřejný prostor dík moderním vychytávkám
Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.