Dovolená ve stínu pod palmami nebo dlouhá procházka po horách. Jistě platí, že sto lidí si najde stovku cest a každému se líbí dovolená strávená trochu jinak. Nevšední zážitek se však zajisté dá očekávat nejen na Istrii, ale i v exotických destinacích. Abychom si však volné dny užili se vším všudy, je důležité myslet i na pojistnou ochranu. Právě ta je totiž často podceňována – a to neprávem, neboť může pomoci vyřešit řadu zapeklitých situací, s nimiž bychom si bohužel příliš nevěděli rady.

Není kam spěchat, pojistku sjednáte i online

V moderní době určitě není nutné osobní jednání, leccos se přeci dá vyřešit telefonicky nebo také prostřednictvím internetu. Nemusíte proto spěchat, abyste stihli otevírací dobu kamenné pobočky, neboť existuje celá řada jiných cest, navíc ještě s výraznou časovou úsporou.

Formuláře můžete vyplnit klidně i v den, kdy odjíždíte. Cestovní pojištění na koronavirus je otázkou několika minut, stačí uvést jen základní údaje. K dispozici je také asistenční služba, která pomůže se všemi náležitostmi a zodpoví dodatečné otázky. Protože je asistence k dispozici nonstop, nemusíte se omezovat na určitou hodinu a čekat, než budete moci zavolat. Půjde to tedy poměrně jednoduše…

Přečtěte si:   Paříž - perla Francie

Rychlá dohoda a jasně definované podmínky

Jen minimum času zabere sjednané cestovní pojištění – online forma je totiž obecně velmi rychlá záležitost. Pojistka pokrývá i klasické letní i zimní sporty, na které není nutné připojištění. To bude zapotřebí jen když budete provozovat tzv. adrenalinové a extrémní sporty. V případě zájmu se nabízí i možnost propočítat kalkulaci ceny za pojistné a mít tak detailní informace k dispozici ještě před potvrzením nabídky.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *