Business Marketing Planning Plan  - geralt / Pixabay

Internetová prezentace firmy je důležitá pro všechny, kdo potřebují představit své služby nebo zboží potenciálním zákazníkům. Život on-line zkrátka hýbe dobou a kdo se ho neúčastní, jakoby nebyl.

Proto je důležité dodržovat jedno důležité pravidlo: stránky musí zaujmout na první pohled. Není to jen o designu, ten je otázkou individuálních preferencí. Stejně důležitá je i přehlednost a důraz na snadné vyhledání klíčových informací.

Pro návštěvníky i pro vyhledávače

Pokud zákazník nenajde během krátké chvíle to, co hledá, odchází. Ovšem kvalitní tvorba webových stránek musí brát v úvahu i to, jak přívětivě se finální produkt staví k webovým vyhledávačům. A v neposlední řadě by si na sebe měl i vydělat. To je stejně nakonec ze všeho nejdůležitější.

Řešení na míru nemusí být drahé

Možná si pamatujete na státní zakázky, které ohodnotily práci webových programátorů na miliony korun. Ne vždy je ovšem nutné stavět celý systém tzv. od píky. Pokud využijete například oblíbený WordPress, přijdete v mnoha směrech už k hotovému. K mání je vše:

  • e-shop,
  • blog,
  • firemní prezentace,
  • kalkulačky a aplikace apod.
Přečtěte si:   Poptáváte obecní rozhlas? Vsaďte na moderní řešení

Vše ve vysoké kvalitě, ovšem za velmi přívětivou cenu. Nemusíte se spoléhat jen na své vlastní zkušenosti a dovednosti. Řada profesionálů umí s WP také pracovat, přičemž vám zároveň dokáže některé specifické části internetových stránek přizpůsobit přímo na míru.

Na editaci je vše velmi jednoduché, takže si s řadou věcí poradíte sami, pokud budete chtít. WordPress je navíc léty ověřený a spolehlivý systém, neustále aktualizovaný a s vysokou mírou bezpečnosti. A lze ho i levně modifikovat (např. pro případ redesignu) apod.

Když web, tak se vším všudy

A kam se pro podobné řešení vypravit? Nejlépe ke specialistům, kteří vám k tvorbě internetových stránek dají i něco navíc. Doporučujeme firmu AJAS, která vám nabídne i navazující služby SEO, online marketingu a PPC reklam. A to samozřejmě ve výhodném cenovém balíčku.

Web Design Website Design The Web - purwakawebid / Pixabay
purwakawebid / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *