Dnešní svět jde neustále kupředu, novinky přicházejí nevídaným tempem a je jasné, že se pokroku dočkají snad všechny oblasti života. Pokud jste ještě před deseti lety kupovali cyklistickou přilbu, model, který byste v obchodech našli dnes, je od původního hodně odlišný. Je totiž výrazně lehčí a nabídne i propracovanější design. Kromě toho zvládne i věci, které bychom dříve vůbec nečekali. Mimo jiné jde o poslech hudby nebo telefonování, ale tím ještě zdaleka nekončíme…

Propojení se smartphonem během okamžiku

Cyklistická přilba už není jen kusem plastu, právě naopak – moderní helmy na kolo spolehlivě ochrání při prudkých pádech a nabídnou i něco navíc. Jednoduše se spárují s chytrým mobilním telefonem a budou vám za jízdy přehrávat oblíbenou hudbu, díky moderním technologiím umožní i telefonát s vašimi blízkými. Jak by ale řekl klasik, každý cyklista potřebuje především spolehlivé osvětlení, a to nejen při večerních projížďkách po méně frekventovaných komunikacích. Být vidět totiž znamená vyhnout se případné srážce, která může být s rychle jedoucím automobilem dokonce fatální. Kvalitní LED osvětlení je u Bluetooth helmy velmi praktické. Hodí se nejen cyklistům, ale i fanouškům inline bruslení nebo nejnovějších modelů koloběžek.

Přečtěte si:   Když pořádný turistický batoh, tak ten s páteřákem

Spolehlivá ochrana hlavy je velmi důležitá

V Evropě každoročně dojde ke stovkám tisíc těžkých úrazů hlavy, které mají další následky nebo končí dokonce smrtí. Tyto nehody mají bohužel jeden společný jmenovatel – jejich oběť neměla na hlavě kvalitní cyklistickou přilbu. Bez té totiž riskujeme na každé projížďce, i když si možná myslíme, že protentokrát se nemůže nic stát. Moderní přilby s inovativním řešením MIPS přitom nabídnou ještě lepší ochranu hlavy než kdy dříve. Podívejte se sami na cel-tec.cz, kde najdete nejzajímavější novinky na trhu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *