Home Office At Home Work Homework  - Bellahu123 / Pixabay

Nejlepší dárky a reklamní pozornosti jsou vždy ty maximálně praktické. Takže plánujete-li novoroční překvapí pro své partnery anebo zaměstnance, určitě vsaďte na stylové diáře a kalendáře.

Dobře provedený reklamní kalendář na zakázku totiž vůbec není drahý a přitom může vypadat překvapivě dobře. Navíc jde o vskutku nepostradatelný doplněk pro jakékoliv plánování. A nezáleží na tom, zda se jedná o pracovní schůzku či volnočasové aktivity.

Nechte si vytvořit diář přesně podle sebe

Ne vždy však diáře a kalendáře v obchodech nabízejí to, co byste od nich chtěli. Přizpůsobte je svým představám a dovolte jim, aby vaši firmu reprezentovaly přesně tak, jak potřebujete. A to u profesionálů, kteří se tímto oborem zabývají už radu let. Společnost Helma365 vám nabídne nejenom bohaté skladové zásoby, ale také nápaditost, kreativitu a rychlou výrobu i doručení.

V případě diářů si také můžete přizpůsobit celou řadu proměnných a vyrobit si tak vhodný produkt přímo na míru. K dispozici je:

  • volba designu a letopočtu,
  • vložení volných listů či bloku,
  • potisk předsádky,
  • stylové doplňky – záložka, zavírací gumička, poutko apod.
Přečtěte si:   Nedostatek financí nebo volného času? Chce to lepší zaměstnání

A stejné možnosti nabízejí i šikovně řešené reklamní kalendáře.

Přijďte si pro slevu 20 %

Jste-li firemním zákazníkem, pak se můžete těšit na okamžitou slevu 20 %, jednotliví kupující pak jistě ocení dopravu zdarma už od 365 Kč výše nákupu. Zvolit můžete třeba zakázkový tisk kalendáře, ale i prestižní prezentaci své firemní filosofie jednoduše tím, že si necháte umístit logo na charitativní kalendář. Svěřujete se přitom odborníkům, kteří mají ve svém oboru již 20 let praxe a každoročně pošlou na trh více než 6 milionů kusů.

Nebojte se tedy být originální a nároční. Zjistěte více na webových stránkách www.helma365.eu. Zařadíte se tak po bok takovým spokojeným zákazníkům jako je Billa, České dráhy, Komerční banka nebo třeba Dermacol.

Další články na Kvalitni.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *