Pro méně bonitní klienty představuje nebankovní úvěr doslova spásu, a to hlavně v případech, kdy se nejsou schopni popasovat s vyššími finančními výdaji. Nabídka takových půjček je opravdu široká, a proto nemusí být jejich výběr zrovna jednoduchý. U neférových poskytovatelů však můžete přeplatit i tisíce korun, a proto je lepší věnovat porovnání dostupných nabídek alespoň trochu času.

S nebankovní půjčkou si lze půjčit až milion korun

Nebankovní půjčky se těší velké oblibě hlavně mezi méně příjmovými klienty, kteří by se svojí žádostí u klasické banky neuspěli. S postupem času se naštěstí rozšířila i nabídka dostupných úvěrů, díky čemuž je možné sjednat si nebankovní úvěr i ve výši několika milionů korun. S jeho pomocí můžete snadno financovat například koupi nového automobilu či rekonstrukci svého bydlení.

Obvykle se bude jednat o nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti, u kterého je nutné ručit vlastní nemovitostí – u společnosti Nebankovní finance lze nabídnout do zástavy i nemovitost třetí osoby. V průměru jsou nabízeny půjčky až 10 milionů Kč, které můžete investovat do čehokoliv se vám zlíbí. Na rozdíl od bankovních institucí tedy nejste omezeny účelovým úvěrem, kde je nutné dokládat všechny výdaje.

Přečtěte si:   Pozvěte do svého domu krásu, sílu a odolnost nerezu. Vše si můžete díky profesionálům navrhnout a smontovat zcela sami

Nebankovní úvěr si mohou sjednat i podnikatelé

Pokud máte skvělý podnikatelský záměr a nemáte pro jeho realizaci dostatek finančních prostředků, nemusíte zoufat. Efektivní řešení nabízí podnikatelské úvěry, jejíž prostřednictvím si půjčíte i částku 50 milionů korun – jen pro představu většina startupů začíná s kapitálem okolo několika milionů. Stejnou částku vám nabídne i zmíněná firma Nebankovní finance, u které je možné půjčku splácet až 30 let. Opět je ale nutné ručit vlastní nemovitostí, přičemž se společnost nezajímá o způsob využití poskytnutých prostředků. 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *