Likvidace vozidla je již samozřejmostí, se kterou musí počítat všichni vlastníci automobilů. Přistoupit k ní budete muset zejména v případech, kdy je váš automobil natolik poškozený, že není schopný jízdy. Běžně si ale tuto službu můžete objednat i pro likvidaci úplných vraků, které vám pijí krev na vaší zahradě. Jak taková likvidace probíhá a co vše k ní budete potřebovat?

Likvidace vozu vám nezabere více než pár minut

Pokud se řadíte mezi hrdé majitele vozu, je pravděpodobné, že vás dříve či později bude čekat jeho likvidace. Ta se týká nejen velmi ojetých automobilů, ale i těch bouraných, které již nejsou schopné jízdy – službu navíc lze využít i u starých vraků. Na rozdíl od minulých let je možné celý proces výrazně zkrátit a projít si jím doslova během pár minut, přičemž o většinu náležitostí se postará vámi vybraná společnost.

Běžně je likvidace aut prováděna pouze specializovanou společností zajišťující ekologickou likvidaci vozu, díky čemuž vám bude schopna předat potvrzení – bez něj totiž není možné dokončit zrušení registrace vozu. Ve většině případů můžete navíc přenechat veškeré papírování na firmě a ušetřit tak drahocenný čas.

Přečtěte si:   Generální úklid kanceláří? Přenechejte dílo skutečným profesionálům

K výkupu potřebujete pouze občanku a technický průkaz

Likvidace vozu by vás neměla zatížit nějak zvlášť ani po administrativní stránce – vždy však záleží na firmě provádějící likvidaci. V případě firmy Za hotové nebudete potřebovat téměř žádné doklady a dokumenty. Vystačíte si pouze s občanským průkazem a malým a velkým technickým průkazem. Jednodušší je zde i likvidace vozu třetí osoby, kdy přímo na místě nemusíte disponovat plnou mocí – firmě totiž stačí, když ji dodáte zpětně, přičemž není nutné, aby na ní byly podpisy úředně ověřeny.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *