Zatímco „malé černé“ jsou nesmrtelnou klasikou v šatníku každé ženy, černé kuchyně se dostaly do popředí zájmu poměrně nedávno.

Černá je typickou kontrastní barvou. Vybíráme ji, abychom zdůraznili některé doplňky, upoutali pozornost nebo narušili jinak monotónní nebo monochromatický celek. Černá se již pohodlně zabydlela v industriálním stylu. Poslední interiérové trendy ale ukazují, že se s ní dá pracovat kdykoliv a kdekoliv. Je to zkrátka klasika.

Ti, co chtějí svým interiérem vybočit z řady a chtějí proměnit kuchyni v originální prostor, by se černé bát neměli. Černá sluší minimalistickému, rustikálnímu i romantickému interiéru. Vhodné doplňky nebo povrchová úprava dvířek se postarají o to, aby byl výsledek dokonalý.

Černou glamour kuchyni kombinujte s metalickými doplňky

Černá je klasickou barvou pro glamour styl. Pokud si potrpíte na originalitu, okázalost a luxus, doplňte svoji kuchyň na míru metalickými doplňky. S černou si v tomto případě rozumí zlatá, stříbrná, mosazná nebo oblíbená „rose gold“ barva. Metalické mohou být doplňky, spotřebiče a nebo jen drobné detaily, jako jsou úchytky.

Přečtěte si:   Jak vylepšit vzhled staré kabelky

Milujete skandinávský styl? Černá matná kuchyně bude to pravé!

Černá je také stálicí ve scandi stylu. Skandinávci černou milují. Ve svých domácnostech nemají problém si i černě vymalovat. Milují černý nábytek i černé fasády domů. Pokud je skandinávský styl vašemu srdci blízký, nebojte se černé a pusťte jí i do své kuchyně. V tomto případě rozhodně doporučujeme vybrat kuchyni v černé matné. Dvířka s černým matným povrchem jsou přesně tím pravým detailem, který do scandi stylu padne jako ulitý.

Luxusní kuchyně kombinuje černou a mramor

Mramorový design je jedním z nejžhavějších interiérových trendů. Pokud nechcete investovat značnou částku a vybavit svoji kuchyň deskou z pravého mramoru (která není ani tím nejsnazším na údržbu), doporučujeme zvolit kvalitní imitaci. Ty jsou dnes již tak dokonalé, že pravý mramor od toho „levého“ ani nepoznáte. Vyniká stejnou elegantní kresbou i žilkováním. Mramor také skvěle vynikne na obkladech za kuchyňskou linkou.

A protože je mramor sám o sobě velmi dekorativní, do dalších designových divočin už se raději nepouštějte. Místo toho ho kombinujte buď s bílými nebo černými kuchyňskými dvířky.

Černá kuchyň na míru v glamour stylu i minimalistickém scandi
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *